STATUS QUO

На Львівщині різко похолоднішає

Наступного тижня на Львівщині очікують різке похолодання до -19°С. Значне погіршення погоди прогнозуть уже з п'ятниці. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Із п’ятниці, 16 березня, у Львові та області очікують значне погіршення погодних умов. Як розповіли у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології, очікуються зокрема снігопади та зниження температури до 15-19 градусів морозу.

За даними синоптиків, у п’ятницю, 16 березня, на Львівщині очікується хмарна погода, вночі без істотних опадів, а вдень дощі. Нічна температура становитиме до 2 градусів морозу, а денна 7-12 градусів тепла.

17 березня хмарно, у другій половині дня дощ з мокрим снігом. Вдень очікується поривчастий вітер. Денна температура становитиме від 1 до 6 градусів тепла.

У неділю, 18 березня, очікують сильні снігопади, хуртовини та снігові замети. Впродовж доби очікується зниження температури до 7-10 градусів морозу. 19 березня очікується хмарна погода та поступове припинення опадів. Температура повітря вночі 8-13 градусів морозу, вдень 2-7 градуси морозу.

Окрім Львівщини, погіршення погодних умов очікується також у інших областях Західної України.

Вночі 20 березня на Львівщині очікується до 15 градусів морозу

20-22 березня вночі очікується 10-15 градусів морозу, місцями температура може знизитись до 17-19 градусів морозу. Денна температура у ці дні становитиме від 0 до 5 градусів морозу.

За даними синоптиків, найхолодніше буде 18 та 19 березня, коли зберігатиметься хмарна погода. За прогнозами синоптиків до кінця березня на Львівщині не очікують активного потепління, денна температура повітря буде близькою до 0.

Додамо, що наприкінці лютого та на початку березня температура повітря на Львівщині опустилась до рекордних 30 градусів морозу. Із 8 березня температура повітря підвищилась до 9-12 градусів тепла.


На следующей неделе на Львовщине ожидают резкое похолодание до -19 ° С. Значительное ухудшение погоды прогноз уже с пятницы. Об этом сообщает ZAXID.NET.

С пятницы, 16 марта, во Львове и области ожидают значительное ухудшение погодных условий. Как рассказали в Львовском региональном центре по гидрометеорологии, ожидаются в частности снегопады и понижение температуры до 15-19 градусов мороза.

По данным синоптиков, в пятницу, 16 марта, на Львовщине ожидается облачная погода, ночью без существенных осадков, а днем ​​дожди. Ночная температура составит до 2 градусов мороза, а дневная 7-12 градусов тепла.

17 марта облачно, во второй половине дня дождь с мокрым снегом. Днем ожидается порывистый ветер. Дневная температура составит от 1 до 6 градусов тепла.

В воскресенье, 18 марта, ожидают сильные снегопады, метели и снежные заносы. В течение суток ожидается снижение температуры до 7-10 градусов мороза. 19 марта ожидается облачная погода и постепенное прекращение осадков. Температура воздуха ночью 8-13 градусов мороза, днем ​​2-7 градуса мороза.

Кроме Львовщины, ухудшение погодных условий ожидается также в других областях Западной Украины.

Ночью 20 марта на Львовщине ожидается до 15 градусов мороза

20-22 марта ночью ожидается 10-15 градусов мороза, местами температура может снизиться до 17-19 градусов мороза. Дневная температура в эти дни составит от 0 до 5 градусов мороза.

По данным синоптиков, холоднее всего будет 18 и 19 марта, когда сохранится облачная погода. По прогнозам синоптиков до конца марта на Львовщине не ожидают активного потепления, дневная температура воздуха будет близкой к 0.

Добавим, что в конце февраля и в начале марта температура воздуха на Львовщине опустилась до рекордных 30 градусов мороза. С 8 марта температура воздуха повысилась до 9-12 градусов тепла.

comments powered by Disqus