STATUS QUO

Львівська СБУ затримала на Луганщині терориста "ЛНР" (фото, відео)

Бойовика одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "ЛНР" затримали у районі проведення АТО співробітники львівського Управління СБ України спільно з Об'єднаним штабом ЦУ СБУ. Про це повідомляється на сторінці УСБУ Львівської області у Facebook

Правоохоронці встановили, що уродженець міста Щастя Новоайдарського району Луганщини приєднався до так званої "народної міліції ЛНР" у 2015 році як розвідник і дослужився до командира розвідувального відділення. За інформацією СБ України бойовик, вирішив в’їхати на підконтрольну українській владі територію для вирішення особистих питань.

Оперативники спецслужби "взяли" зловмисника під час спроби перетину лінії розмежування. Разом з ним був затриманий чоловік у формі працівника поліції без відповідних документів, який, за оперативними даними, мав допомогти терористу пройти через блокпости.

Бойовику терористичної організації "ЛНР" оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Другий затриманий буде переданий представникам органу досудового розслідування для визначення його процесуального статусу. Слідчі дії тривають.


Боевика одного из незаконных вооруженных формирований террористической организации "ЛНР" задержали в районе проведения АТО сотрудники львовского Управления СБ Украины совместно с Объединенным штабом ЦУ СБУ. Об этом сообщается на странице УСБУ Львовской области в Facebook

Правоохранители установили, что уроженец города Счастье Новоайдарского района Луганской области присоединился к так называемой "народной милиции ЛНР" в 2015 году как разведчик и дослужился до командира разведывательного отделения. По информации СБ Украины боевик, решил въехать на подконтрольную украинской власти территорию для решения личных вопросов.

Оперативники спецслужбы "взяли" злоумышленника при попытке пересечения линии разграничения. Вместе с ним был задержан мужчина в форме работника полиции без соответствующих документов, который, по оперативным данным, должен был помочь террористу пройти через блокпосты.

Боевику террористической организации "ЛНР" объявлено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 258-3 Уголовного кодекса Украины. Второй задержанный будет передан представителям органа досудебного расследования для определения его процессуального статуса. Следственные действия продолжаются.

comments powered by Disqus