STATUS QUO

У Львові знищують пам’ятку архітектури - мерія

У підвалі будинку на вул. Саксаганського, 3 проводять незаконні роботи, що можуть призвести до нищення будинку-пам’ятки архітектури.  Про це заявив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. За його словами, міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі цього будинку та відсутність покарання і притягнення до відповідальності винних осіб.

"Завдяки Лілії Онищенко, начальнику управління охорони історичного середовища, та Андрію Зозулі, голові Галицької районної адміністрації, вчора вдалось зупинити нищення підвалу будинку на Саксаганського, 3. У підвалі будинку на вул. Саксаганского, 3 працівники намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок та встановлений новий замок, щоб не допустити проникнення в підвал", - розповів Москаленко.

За словами Лілії Онищенко, начальника управління охорони історичного середовища ЛМР, з інформації, яку надало ЛКП, власником приміщень в підвалі, де проводять незаконні роботи, скоріш за все є особа на прізвище Сандул. Саме це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури.

"Майстри, які проводили роботи у приміщенні підвалу на вул. Саксаганського, 3, ніяких дозвільних документів нам не показали. Також там демонтовані стіни, які очевидно є несучими – там була шахта ліфта і вони демонтували ці стіни. З інформації, яку нам надало ЛКП, власником тих приміщень, де проводяться роботи, є, скоріш за все, особа на прізвище Сандул. Це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури", - розповіла Онищенко.

Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення юридичному департаменту підготувати листи у всі силові структури щодо незаконних дій, які проводять в підвалі будинку на вул. Саксаганського, 3, та відсутність покарання і притягнення відповідальності винних осіб.


В подвале дома на ул. Саксаганского, 3 проводят незаконные работы, которые могут привести к уничтожению дома-памятника архитектуры. Об этом заявил заместитель городского головы Львова по вопросам развития Андрей Москаленко. По его словам, мэр Львова Андрей Садовый дал поручение подготовить письма во все силовые органы о незаконных работ в подвале этого дома и отсутствие наказания и привлечения к ответственности виновных лиц.

"Благодаря Лилии Онищенко, начальнику управления охраны исторической среды, и Андрею Зозуле, председателю Галицкой районной администрации, вчера удалось остановить уничтожение подвала дома на Саксаганского, 3. В подвале дома на ул. Саксаганского, 3 работники пытались нарушить конструкцию между этажами, а именно выбить двери. Эти действия удалось остановить. Также на место происшествия была вызвана полиция. Сегодня утром мы комиссионно были на месте. Там был сбит замок и установлен новый замок, чтобы не допустить проникновения в подвал , - рассказал Москаленко.

По словам Онищенко, начальника управления охраны исторической среды Львовского горсовета, по информации, которую предоставило ЛКП, владельцем помещений в подвале, где проводят незаконные работы, скорее всего является лицо по фамилии Сандул. Именно эта фамилия фигурирует в большинстве дел о незаконных работ в домах-памятниках архитектуры.

"Мастера проводили работы в помещении подвала на ул. Саксаганского, 3, никаких разрешительных документов нам не показали. Также там демонтированы стены, которые очевидно являются несущими, - там была шахта лифта, и они демонтировали эти стены. Из информации, которую нам предоставило ЛКП, владельцем тех помещений, где проводятся работы, является, скорее всего, лицо по фамилии Сандул. Это фамилия фигурирует в большинстве дел о незаконных работ в домах-памятниках архитектуры", - рассказала Онищенко.

Городской председатель Львова Андрей Садовый дал поручение юридическому департаменту подготовить письма во все силовые структуры относительно незаконных действий, которые проводят в подвале дома на ул. Саксаганского, 3, и отсутствие наказания и привлечение к ответственности виновных лиц.

comments powered by Disqus