STATUS QUO

У Львові співробітницю міграційної служби упіймали на хабарі (фото)

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі провідного спеціаліста Галицького відділу Державної міграційної служби України у Львівській області. Про це повідомили в СБУ.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагала від громадян гроші за "позачергове" оформлення документів для виготовлення закордонних паспортів. Свої "послуги" вона оцінювала у дві тисячі гривень за паспорт. Оперативники спецслужби задокументували декілька фактів отримання неправомірної вигоди.

Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у службовому кабінеті під час одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі десять тисяч гривень за п’ять закордонних паспортів.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

Операція з викриття зловмисниці проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.


 

Сотрудники Службы безопасности Украины разоблачили на взятке ведущего специалиста Галицкого отдела Государственной миграционной службы Украины во Львовской области. Об этом сообщили в СБУ.
Правоохранители установили, что чиновник требовал от граждан деньги за ускоренное оформление документов для изготовления загранпаспортов. Свои услуги она оценивала в две тысячи гривен за паспорт. Оперативники спецслужбы задокументировали несколько фактов получения неправомерной выгоды.

Оперативники спецслужбы задержали злоумышленницу в служебном кабинете во время получения очередной неправомерной выгоды в размере десять тысяч гривен за пять загранпаспортов.

В рамках открытого уголовного производства по ч. 3 ст. 368 Уголовного кодекса Украины продолжаются следственные действия. Решается вопрос об объявлении задержанной о подозрении в совершении преступления и избрании меры пресечения.

Операция по разоблачению злоумышленницы проводилась совместно с полицией во процессуальным руководством прокуратуры.

comments powered by Disqus