STATUS QUO

На кількох будинках знесуть надбудови

Минулого тижня відбулися зустрічі за участю заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка та власників конструкцій на будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3. Власники погоджуються з необхідністю демонтажу цих об’єктів, повідомили у прес-службі мерії.

Як підкреслив власник дерев’яної конструкції в будинку на вул. Беринди, 3, близько року обмірковується можливість її зміни через протікання.

"На встановлення дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3 є всі дозвільні документи відповідних інстанцій. Також зареєстроване право власності. За власний кошт у цьому будинку я поміняв дах та відреставрував карнизи. Однак, вже близько року почав роздумувати про можливість замінити цю конструкцію через протікання. Планую це зробити до кінця року. Зараз шукаю технічні рішення для такої можливості", - розповів власник.

Також досягнуто домовленості з власником скляної надбудови на вул. Чупринки, 62 про добровільний демонтаж конструкції.

Нагадаємо, питання скляної та дерев’яної конструкцій в будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беренди, 3 було розглянуто під час минулого засідання сесії Львівської міської ради. Як підкреслив міський голова Львова, схожа ситуація була з надбудовую в центральній частині міста на будівлі "Гранд Готелю". Однак власник з розумінням поставився і демонтував скляну надбудову.


На прошлой неделе состоялись встречи с участием заместителя городского головы Львова по вопросам развития Андрея Москаленко и владельцев конструкций на домах на ул. Чупрынки, 62 и ул. Беринды, 3. Владельцы соглашаются с необходимостью демонтажа этих объектов.

Как подчеркнул владелец деревянной конструкции в доме на ул. Беринды, 3, около года обсуждается возможность ее замены из-за протекания.

"На установку деревянной конструкции на ул. Беринды, 3 есть все разрешительные документы соответствующих инстанций. Также зарегистрировано право собственности. На собственные деньги в этом доме я поменял крышу и отреставрировал карнизы. Однако уже около года назад начал размышлять о возможности заменить эту конструкцию из-за протекания. Планирую это сделать до конца года. Сейчас ищу технические решения для такой возможности", - рассказал владелец.

Также достигнута договоренность с владельцем стеклянной надстройки на ул. Чупрынки, 62 о добровольном демонтаже конструкции.

Напомним, вопрос стеклянной и деревянной конструкций в домах на ул. Чупрынки, 62 и ул. Беренды, 3 были рассмотрены во время прошлого заседания сессии Львовского городского совета. Как подчеркнул мэр Львова, похожая ситуация была с надстройкой в центральной части города на здании "Гранд Отеля". Однако владелец демонтировал стеклянную надстройку.

comments powered by Disqus