Новини, 14.02.2018

МЕГАБАНК розширює мережу банкоматів

14.02.2018, 13:59

МЕГАБАНК продовжує розширювати мережу банкоматів в Україні. На цей раз нові банкомати почали роботу відразу в трьох містах – Харкові, Полтаві та Краматорську.

З сьогоднішнього дня для зручності харків'ян буде працювати новий банкомат на Олексіївці, в супермаркеті "Сільпо" за адресою вулиця Л. Свободи, 30.

У Краматорську починає роботу банкомат за адресою вулиця Моріса Тореза, 18.

У Полтаві новий банкомат встановлено за адресою вулиця Європейська, 160.

Всього з початку року МЕГАБАНК ввів в експлуатацію п'ять нових банкоматів в Харкові. Вони розташовані в супермаркетах "Клас" (проспект Московський, 295), "Рост Центральний" (вулиця Клочківська, 65), "Рост Київський" (вулиця Шевченка, 142-А) у "Рості" на пр. Перемоги, 61-Ж, а також на Пушкінській, 40, де в найближчі тижні відкриється нове відділення "МЕГАБАНКУ".


На сьогоднішній день мережа ПАТ "МЕГАБАНК" нараховує 120 банкоматів, 58 з яких розташовані в Харкові. Нагадаємо, МЕГАБАНК увійшов до топ-5 найбільш стійких банків України за версією порталу Мінфін. Наш банк також вважається одним з найбільших регіональних банків. Він посів друге місце в рейтингу "Регіональний лідер", складеному журналом "Бізнес" (№43 від 23 жовтня). Банки, що потрапили в список, оцінювалися з точки зору досягнень у розвитку банківських послуг на регіональному рівні.

ПАТ "МЕГАБАНК" працює на ринку банківських послуг з 1990 року. До складу його акціонерів входять Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

comments powered by Disqus
RSS
Наши новости на вашем сайте