STATUS QUO

У Львові арештували чоловіка, який грабував школярів

У Львові поліцейські арештували зловмисника, причетного щонайменше до шести пограбувань школярів. Зловмисник відбирав мобільні телефони у дітей, які поверталися зі школи додому. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У вересні в Сихівський відділ поліції із заявою про грабежі звернулися батьки трьох неповнолітніх. В усіх випадках повідомлялося, що коли діти поверталися зі школи додому, до них несподівано підходив невідомий чоловік, який відбирав їхні мобільні телефони.

Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 21-річний житель міста Червоноград. Наразі з’ясовано, що він причетний щонайменше до шести пограбувань на території Львова, перевіряється його причетність до вчинення інших злочинів на території області.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу. Йому загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі. Мешканцю Червонограда суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


Во Львове полицейские арестовали злоумышленника, причастного как минимум к шести ограблениям школьников. Злоумышленник отбирал мобильные телефоны у детей, возвращавшихся из школы домой. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В сентябре в Сыховский отдел полиции с заявлением о грабеже обратились родители трех несовершеннолетних. Во всех случаях сообщалось, что когда дети возвращались из школы домой, к ним неожиданно подходил неизвестный мужчина, который отбирал их мобильные телефоны.

Правоохранители установили личность злоумышленника. Им оказался 21-летний житель города Червоноград. Сейчас установлено, что он причастен как минимум к шести ограблениям на территории Львова, проверяется его причастность к совершению других преступлений на территории области.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.186 (грабеж) Уголовного кодекса. Ему грозит от четырех до шести лет лишения свободы. Жителю Червонограда суд избрал меру пресечения в виде содержания под стражей. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus