STATUS QUO

На вул. Княгині Ольги будують велосипедну доріжку

Директор ЛКП "Інституту просторового розвитку" Олег Шмід повідомив, що на вул. Кн. Ольги розпочалося прокладання нових велодоріжок і капітальний ремонт тротуарів. Наступними будуть вул. Сихівська і просп. Чорновола. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

В рамках проекту цьогоріч передбачається зробити велодоріжку на вул. Кн. Ольги по дві сторони руху на 5 км (тобто, в одну сторону 2,5 км та в іншу 2,5 км). Разом із велодоріжками проводитиметься ремонт тротуарів, паркувальних місць, можливо, будуть нові автобусні платформи, якщо велодоріжка проходитиме біля громадського транспорту.

"Велодоріжки стануть ланкою трансміської веломагістралі. У нас розвинена велоінфраструктура на вул. Науковій і Володимира Великого. Якщо сполучити велодоріжки по вул. Княгині Ольги, а потім по Сахарова, ми отримаємо трансміську магістраль. Тоді залишаться лише "білі плями", які потрібно буде "залатати".

Олег Шмід, директор ЛКП "Інституту просторового розвитку"

Масштаби проекту можуть сягнути тієї межі, що велодоріжкою сполучатиметься частина міста з населеним пунктом Брюховичі. Для його реалізації потрібно багато малих проектів. Таким є капітальний ремонт на вул. Кн. Ольги, який максимально наблизить "Інституту просторового розвитку" до головної мети. Також Олег Шмід зазначає, що цей проект не є цілісним планом прокладання велодоріжок по всьому місту, це швидше ідея, яка тягне за собою інші.

Загалом, на весь проект виділено 20 млн грн. Більше затрат вимагає капітальний ремонт тротуарів, ніж прокладання велодоріжок. 2/3 коштів піде на хідники.


Директор ЛКП "Института пространственного развития" Олег Шмид сообщил, что на ул. Кн. Ольги началась прокладка новых велодорожек и капитальный ремонт тротуаров. Следующими будут ул. Сыховская и просп. Чорновола. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В рамках проекта в этом году предполагается сделать велодорожку на ул. Кн. Ольги по обе стороны движения на 5 км (то есть в одну сторону 2,5 км и в другую 2,5 км). Вместе с велодорожками будет проводиться ремонт тротуаров, парковочных мест, возможно, будут новые автобусные платформы, если велодорожка пройдет у общественного транспорта.

"Велодорожки станут звеном трансгородской веломагистрали. У нас развита велоинфраструктура на ул. Научной и Владимира Великого. Если совместить велодорожки по ул. Княгини Ольги, а затем по Сахарова, мы получим трансгородскую магистраль. Тогда останутся только "белые пятна", которые нужно будет "залатать".

Олег Шмид, директор ЛКП "Института пространственного развития"

Масштабы проекта могут достичь того предела, что велодорожка соединит часть города с населенным пунктом Брюховичи. Для его реализации нужно много малых проектов. Таков капитальный ремонт на ул. Кн. Ольги, который максимально приблизит "Институт пространственного развития" к главной цели. Также Олег Шмид отмечает, что этот проект не является целостным планом прокладки велодорожек по всему городу, это, скорее, идея, которая влечет за собой другие.

В общем, на весь проект выделено 20 млн грн. Больше затрат требует капитальный ремонт тротуаров, чем прокладка велодорожек. 2/3 средств пойдет на тротуары.

comments powered by Disqus