Новини, 13.09.2017

У Львові пройде масштабний ретро-ярмарок

13.09.2017, 16:03

ярмарка, ретро-автомобилиУ Львові пройде 5-й Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

З 23 до 24 вересня у Львові другий рік поспіль проходитиме 5-й Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин. Фестиваль відбуватиметься на авторинку "Кривчиці", що на вул. Богданівська, 44.

Як розповіли організатори фестивалю, усі охочі матимуть змогу придбати усе, що забажають, від аксесуарів до автомобілів. Також об 11.30 відбудеться урочистий проїзд ретротранспорту від авторинку "Кривчиці" на площу Ринок, де машини стоятимуть протягом 15 хвилин і повернуться назад на авторинок.

Вхід на фестиваль безкоштовний.


Во Львове пройдет 5-я Всеукраинская ярмарка ретро-техники и запчастей. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

С 23 до 24 сентября во Львове второй год подряд будет проходить 5-я Всеукраинская ярмарка ретро-техники и запчастей. Фестиваль будет проходить на авторынке "Кривчицы" на ул. Богдановская, 44.

Как рассказали организаторы фестиваля, все желающие смогут приобрести все, что пожелают, от аксессуаров до автомобилей. Также в 11.30 состоится торжественный проезд ретротранспорту от авторынка "Кривчицы" на площадь Рынок, где машины будут стоять в течение 15 минут и вернутся обратно на авторынок.

Вход на фестиваль бесплатный.

comments powered by Disqus
RSS
Наши новости на вашем сайте