STATUS QUO

У Львові засудили сутенерку

У Львові засудили жінку, яка заробляла на сутенерстві. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

В грудні 2016 року жінка розмістила через мережу Інтернет оголошення про надання сексуальних послуг, які виконувала її спільниця. Вони орендували квартири на вулицях Стефаника та Героїв УПА. За сексуальні послуги спільниця брала 1100 гривень за годину, та половину віддавала сутенерці.

У судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину. Тож, Залізничний районний суд м. Львова затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою, визнав її винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1ст.303 КК України, та обрав покарання у виді трьох років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання з випробуванням на рік.


Во Львове осудили женщину, которая зарабатывала на сутенерстве. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судовых решений.

В декабре 2016 года женщина разместила через Интернет объявление о предоставлении сексуальных услуг, которые выполняла ее сообщница. Они арендовали квартиры на улицах Стефаника и Героев УПА. За сексуальные услуги сообщница брала 1100 гривен в час, и половину отдавала сутенерше.

В судебном заседании женщина полностью признала свою вину. Поэтому Железнодорожный районный суд Львова утвердил соглашение о признании виновности между прокурором и обвиняемым, признал ее виновной в совершении преступления, предусмотренного ч.1ст.303 УК Украины, и выбрал наказание в виде трех лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания с испытанием на год.

comments powered by Disqus