STATUS QUO

На Львівщині депутат сільради вимагав за поховання 12 тисяч гривень

На хабарі затримано депутата сільради, що вимагав за поховання на кладовищі 12 тисяч гривень. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури викрили схему стягнення хабарів, організовану депутатом сільради. 12 тисяч гривень вимагав посадовець від громадян за можливість поховати особу на території місцевого кладовища, яке розташовано в елітному районі. 12 вересня, правоохоронці затримали депутата сільради, який до речі являється головою депутатської комісії з питань контролю за похованням, під час одержання неправомірної вигоди за вирішення питання.Вирішується питання про затримання зловмисника у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

В межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, будуть перевірятися причетність депутата до вчинення аналогічних злочинів.


На взятке задержан депутат сельсовета, требовавший за захоронение на кладбище 12000 гривен. Об этом сообщает Департамент защиты экономики Национальной полиции Украины.

Оперативники Управления защиты экономики во Львовской области Нацполиции, следователи областной полиции под процессуальным руководством прокуратуры разоблачили схему взимания взяток, организованную депутатом сельсовета. 12000 гривен требовал чиновник от граждан за возможность похоронить человека на территории местного кладбища, которое расположено в элитном районе. 12 сентября правоохранители задержали депутата сельсовета, который кстати является председателем депутатской комиссии по вопросам контроля за захоронением, при получении неправомерной выгоды за решение вопроса. Решается вопрос о задержании злоумышленника в порядке ст.208 Уголовно-процессуального кодекса Украины.

В рамках уголовного производства, открытого по ч. 3 ст. 368 (Принятие предложения, обещание или получение неправомерной выгоды должностным лицом) УК Украины, будет проверяться причастность депутата к совершению аналогичных преступлений.

comments powered by Disqus