STATUS QUO

Завершено розслідування справи щодо будівництва "Арени-Львів"

Збитки через неналежно проведену експертизу проектної документації щодо будівництва стадіону "Арена Львів" у Львові становлять 27 млн грн.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області. Справу направили до суду.

Зазначається, що управління капітального будівництва Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради здійснило оплату за виготовлення проектної документації понад 37 млн грн.

Водночас, за даними судової інженерно-технічної експертизи, вартість проектно-вишукувальних робіт повинна була б становити лише 10,6 млн грн.

За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Убытки из-за ненадлежаще проведенной экспертизы проектной документации по строительству стадиона "Арена Львов" во Львове составляют 27 млн грн.

Об этом сообщили в прокуратуре Львовской области. Дело направили в суд.

Установлено, что управление капитального строительства Департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета осуществило оплата за изготовление проектной документации более 37 млн грн.

В то же время, по данным судебной инженерно-технической экспертизы, стоимость проектно-изыскательских работ должна была составлять только 10,6 млн грн.

За такие действия предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и со штрафом от двухсот пятидесяти до семисот пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или без такого.

comments powered by Disqus