STATUS QUO

На Львівщині діти через прорив труби обварилися гарячою водою

У м. Новояворівськ внаслідок пошкодження труби подачі до житлових будинків гарячої води отримали опіки двоє дітей. Їх госпіталізували у лікарню. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Подія сталася 12 червня, близько 21:00 у м. Новояворівськ, на вул. С. Бандери. Відбулося пошкодження труби подачі гарячої води діаметром 325 мм до житлових будинків. Внаслідок події 2 дітей отримали опіки різного ступеня важкості та були госпіталізовані до лікувальних закладів, а саме:

  • 2009 року народження, проживає у м. Новояворівськ, отримав опіки нижніх кінцівок III ступеня – госпіталізований у Львівську МДКЛ;
  • 2004 року народження, проживає у м. Новояворівськ, отримав опіки нижніх кінцівок – у стані середнього ступеня важкості госпіталізований в Новояворівську МКЛ.

Обставини події встановлюються.


В г. Новояворовск в результате повреждения трубы подачи в жилые дома горячей воды получили ожоги двое детей. Их госпитализировали в больницу. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

Происшествие случилось 12 июня, около 21:00 в г. Новояворовск, на ул. С. Бандеры. Произошло повреждение трубы подачи горячей воды диаметром 325 мм к жилым домам. В результате происшествия 2 детей получили ожоги различной степени тяжести и были госпитализированы в лечебные учреждения, а именно:

2009 года рождения, проживает в г. Новояворовск, получил ожоги нижних конечностей III степени - госпитализирован во Львовскую МДКЛ;

2004 года рождения, проживает в г. Новояворовск, получил ожоги нижних конечностей - в состоянии средней степени тяжести госпитализирован в Новояворовске ГКБ.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.

comments powered by Disqus