На Львівщині амністували ветеринара, який підробляв документи - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

На Львівщині амністували ветеринара, який підробляв документи

Суд амністував епізоотолога Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, якого викрили на підробці документів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах справи, впродовж 2015-2016 років ветеринар, працюючи на посаді лікаря ветеринарної медицини Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, вчинив службове підроблення, а саме видав свідоцтва про проведення ветеринарного огляду корів та биків, які транспортувалися для забою з ферм Радехівського району до підприємств Рівненської та Чернівецької областей. У документах зазначалось, що тварини клінічно здорові та підлягають відправленню, при цьому достовірно знаючи, що вищевказані особи великої рогатої худоби для забою не відправляли.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у скоєнні інкримінованого йому злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України визнав у повному обсязі, щиро розкаявся та просив застосувати до ньго Закон України "Про амністію у 2016 році", покликаючись на те, що він являється особою, яка досягла пенсійного віку.

Кам'янка-Бузький районний суд визнав ветеринара винуватим у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та призначив покарання у виді штрафу у 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2550 грн. Проте звільнив від відбування призначеного покарання на підставі Закону України "Про амністію у 2016 році".


Суд амнистировал эпизоотологов Радеховской районной государственной больницы ветеринарной медицины, которого уличили в подделке документов. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах дела, в течение 2015-2016 годов ветеринар, работая в должности врача ветеринарной медицины Радеховской районной государственной больницы ветеринарной медицины, совершил служебный подлог, а именно выдал свидетельства о проведении ветеринарного осмотра коров и быков, которые транспортировались для убоя с ферм Радеховского района к предприятиям Ровенской и Черновицкой областей. В документах отмечалось, что животные клинически здоровы и подлежат отправке, при этом достоверно зная, что вышеуказанные лица крупного рогатого скота для убоя НЕ отправляли.

Обвиняемый в судебном заседании свою вину в совершении инкриминируемого ему преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 366 УК Украины признал в полном объеме, искренне раскаялся и просил применить к ньго Закон Украины "Об амнистии в 2016 году", ссылаясь на то, что он является лицом, достигшим пенсионного возраста.

Каменка-Бугский районный суд признал ветеринара виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 366 УК Украины, и назначил наказание в виде штрафа в 150 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 2550 грн. Однако освободил от отбывания назначенного наказания на основании Закона Украины "Об амнистии в 2016 году".

comments powered by Disqus