STATUS QUO

Стало відомо, де на Львівщині побудуть сільські амбулаторії

В  межах використання субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на Львівщині планується будівництво п'яти сільських лікарських амбулаторій. За даними прес-служби Львівської облдержадміністрації, вони з'являться у Жидачівському районі.

Зокрема амбулаторії побудують в таких населених пунктах: с. Вільхівці, с. Бережниця, с. Заріччя, с. Монастирець, с. Дубравка.

Всі земельні ділянки знаходяться в межах населених пунктів. Детальні плани території в стадії розроблення. Для будівництва амбулаторій будуть  також залучені кошти місцевих бюджетів.

Нагадаємо, за даними директорки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, на Львівщині має з'явитися 20 нових сільських амбулаторій.


В рамках использования субвенции государственного бюджета местным бюджетам на Львовщине планируется строительство пяти сельских врачебных амбулаторий. По данным пресс-службы Львовской облгосадминистрации, они появятся в Жидачевском районе.

В частности амбулатории построят в таких населенных пунктах: с. Ольховке, с. Бережниця, с. Заречье, с. Монастирец, с. Дубравка.

Все земельные участки находятся в пределах населенных пунктов. Детальные планы территории в стадии разработки. Для строительства амбулаторий будут также привлечены средства местных бюджетов.

Напомним, по данным директора департамента здравоохранения Львовской облгосадминистрации Ирины Микичак, на Львовщине должен появиться 20 новых сельских амбулаторий.

comments powered by Disqus