STATUS QUO

Молодики, що побили залізничника у Трускавці, намагалися втекти в Польщу

Зловмисники, які побили працівника вокзалу у Трускавці, готували втечу до Польщі. Про це розповів 12 березня на оперативній нараді у мерії керівник місцевих правоохоронців Богдан Собко, інформують "Джерела Трускавця". 

Як розповів Богдан Собко, поліціантам оздоровниці вдалося по гарячих слідах затримати двох осіб, які причетні до нанесення тяжких тілесних ушкоджень працівнику залізниці. Особами, що скоїли злочин, є місцеві 20-річні мешканці.

Як зауважив головний поліціант Трускавця, у зловмисників на момент затримання знайшли біометричні паспорти. Молодики готували поїздку-втечу закордон: за їхніми словами, пунктом призначення мала бути сусідня Польща. За фактом злочину уже відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України,  нанесення умисних  тяжких  тілесних  ушкоджень. Це означає, що молодиків за протиправні дії можуть позбавити волі на строк від 7 до 10 років. Що спричинило агресію у молодих людей та чому вони напали на працівника залізничного вокзалу – не розголошують, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, 4-го березня о 19.40  на станції залізничного вокзалу Трускавець було здійснено напад на 53-річного слюсаря-ремонтника, який обходив приміщення вокзалу перед здачею свого чергування. Потерпілого знайшли у непритомному стані. У Дрогобицькій міській лікарні чоловікові  зробили операцію, медики констатували у пацієнта відкриту черепно-мозкову травму. Стан здоров’я постраждалого медпрацівники на момент огляду оцінили  як тяжкий.


Злоумышленники, которые избили работника вокзала в Трускавце, готовили побег в Польшу. Об этом рассказал 12 марта на оперативном совещании в мэрии руководитель местных правоохранителей Богдан Собко, информируют "Источники Трускавца". 

Как рассказал Богдан Собко, полицейским здравницы удалось по горячим следам задержать двух лиц, причастных к нанесению тяжких телесных повреждений работнику железной дороги. Лицами, совершившими преступление, являются местные 20-летние жители.

Как отметил главный полициант Трускавца, у злоумышленников на момент задержания нашли биометрические паспорта. Молодые люди готовили поездку-побег за границу: по их словам, пунктом назначения должна была быть соседняя Польша. По факту преступления уже открытое уголовное производство по ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины: нанесение умышленных тяжких телесных повреждений. Это означает, что парней за противоправные действия могут лишить свободы на срок от 7 до 10 лет. Что повлекло агрессию у молодых людей и почему они напали на работника железнодорожного вокзала - не разглашают, ссылаясь на тайну следствия.

Напомним, 4 марта в 19.40 на станции железнодорожного вокзала Трускавец было совершено нападение на 53-летнего слесаря-ремонтника, который обходил здание вокзала перед сдачей своего дежурства. Пострадавшего нашли в бессознательном состоянии. В Дрогобычской городской больнице мужчине сделали операцию, медики констатировали у пациента открытую черепно-мозговую травму. Состояние здоровья пострадавшего медработники на момент осмотра оценили как тяжелое.

comments powered by Disqus