STATUS QUO

На Львівщині для лелек будують єврооселі

Львівські енергетики будують "єврооселі" для лелек, що мають повернутися навесні. Про це повідомляє прес-служба ПрАТ "Львівобленерго". 

Ще 65 лелечих сімей на Львівщині цього року отримають нові "єврооселі". Львівські енергетики продовжують встановлювати безпечні платформи під лелечі гнізда на опорах ліній електропередачі.

Бузьки полюбляють гніздитися на електричних стовпах, а це наражає лелечат і  дорослих птахів на небезпеку ураження струмом.Також  сусідство електромереж і лелечої домівки призводить до коротких замикань та перерв в електропостачанні споживачам. Тож, аби захисти і птахів, і електромережі з 2005 року ПрАТ "Львівобленерго" долучилося до міжнародної ініціативи "Захист білого лелеки".

Традиційно енергетики працюють над облаштуванням помешкань для бузьків від осені до кінця березня —  часу, коли лелеки повертаються на батьківщину.

Цього року нові "єврооселі" отримають лелечі родини у Буському, Жовківському, Пустомитівському, Турківському, Золочівському, Сокальському, Яворівському, Перемишлянському, Городоцькому, Стрийському  та інших районах.

Загалом з 2005 по 2018 рік працівники ПрАТ "Львівобленерго" встановили майже 1400 безпечних платформ для лелек на опорах ліній електропередачі.


Львовские энергетики строят "еврожилища" для аистов, должны вернуться весной. Об этом сообщает пресс-служба АО "Львовоблэнерго". 

Еще 65 аистовых семей на Львовщине в этом году получат новые "еврожилища". Львовские энергетики продолжают устанавливать безопасные платформы под аистовые гнезда на опорах линий электропередачи.

Аисты любят гнездиться на электрических столбах, а это подвергает лелечат и взрослых птиц опасности поражения током.Також соседство электросетей и аистовых домов приводит к коротким замыканиям и перерывам в электроснабжении потребителей. Поэтому, чтобы защитить и птиц, и электросети, с 2005 года ЧАО "Львовоблэнерго" присоединилось к международной инициативе "Защита белого аиста".

Традиционно энергетики работают над обустройством помещений для аистов с осени до конца марта - времени, когда аисты возвращаются на родину.

В этом году новые "еврожилища" получат аистовые семьи в Бусском, Жовковском, Пустомытовском, Турковском, Золочевском, Сокальском, Яворовском, Перемышлянском, Городокском, Стрыйском и других районах.

Всего с 2005 по 2018 год работники ЧАО "Львовоблэнерго" установили почти 1400 безопасных платформ для аистов на опорах линий электропередачи.

comments powered by Disqus