STATUS QUO

На Львівщині посадовець нагрів руки на переоснащенні школи

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із слідчими Радехівського відділу поліції та за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури викрили факт службового підроблення та службової недбалості у процесі освоєння бюджетних коштів, призначених для переоснащення котельні загальноосвітнього закладу. Сума збитків склала понад шістсот тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, у рамках виконання договору, за кошти обласного бюджету підрядна організація впродовж 2015 року проводила роботи з технічного переоснащення котельні загальноосвітнього закладу. У відповідності до затверджених актів підрядник нібито встановив твердопаливні котли імпортного виробництва. Проте фактично підрядник встановив значно дешевші котли вітчизняного виробництва, які до того ж значно менші за потужністю. Переплата бюджетних коштів склала 627 тисяч гривень.

Посадовцю, що здійснював технічний нагляд за своєчасним і якісним виконанням робіт, повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 367 (службова недбалість), ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України та обвинувальний акт скеровано на розгляд районного суду. Чиновнику загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Работники Управления защиты экономики во Львовской области совместно со следователями Радеховского отдела полиции и под процессуальным руководством Радеховской местной прокуратуры разоблачили факт служебного подлога и служебной халатности в процессе освоения бюджетных средств, предназначенных для переоснащения котельной общеобразовательного учреждения. Сумма ущерба составила более 600 тысяч гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как установили правоохранители, в рамках выполнения договора, за средства областного бюджета подрядная организация в течение 2015 года проводила работы по техническому переоснащению котельной общеобразовательного учреждения. В соответствии с утвержденными актами подрядчик якобы установил твердотопливные котлы импортного производства. Однако фактически подрядчик установил значительно дешевле котлы отечественного производства, которые к тому же значительно меньше по мощности. Переплата бюджетных средств составила 627 000 гривен.

Должностному лицу, совершавшему технический надзор за своевременным и качественным выполнением работ, сообщено о подозрении в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст. 367 (служебная халатность), ч.1 ст.366 (служебный подлог) УК Украины. Обвинительный акт направлен на рассмотрение районного суда. Чиновнику грозит наказание в виде лишения свободы на срок от двух до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и со штрафом от 250 до 750 необлагаемых минимумов доходов граждан или без такового.

comments powered by Disqus