STATUS QUO

Як реконструюють стадіон "Юність" (фото)

У Львові завершують реконструкцію частини стадіону "Юність". За минулий рік на стадіоні відремонтували одну трибуну та збудували роздягальні для спортсментів. Про це повідомляє "Твоє місто". 

У Львові завершують будівництво роздягалень та першої трибуни на стадіоні "Юність", що розташований у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Про це повідомила в. о. керівниці управління культури Львівської міської ради Наталія Бунда.

"Торік ми розпочали будівництво роздягалень для спортсменів, які плануємо завершити максимум до середини квітня цього року. Далі розпочнеться реконструкція другої трибуни із облаштуванням поля для гри у регбі", – зазначила вона.

За словами керівниці управління культури, на реконструкцію трибуни та роздягальні торік виділили 15 млн гривень. Цього року місто профінансувало оновлення стадіону лише на 1 млн гривень, однак за потреби – проситимуть дофінансування.

Наразі в управлінні завершують виготовлення проектно-коштористної документації на ремонт другої трибуни. Безпосередні роботи планують розпочати цього року. За словами Наталії Бунди, для цієї частини ремонту хочуть залучити грантові кошти від міжнародних спортивних організацій та федерацій.

Торік на стадіоні відремонтували першу трибуну, облаштували сидіння та накриття від дощу та розпочали будівництво двоповерхових роздягалень для спортсменів із санвузлами та душовими кабінами, які виконує ТОВ "Будмонтажресурс" із бюджетом у майже 6 млн грн.


Во Львове завершают реконструкцию части стадиона "Юность". В прошлом году на стадионе отремонтировали одну трибуну и построили раздевалки для спортсментив. Об этом сообщает "Твой город". 

Во Львове завершают строительство раздевалок и первой трибуны на стадионе "Юность", который расположен в Парке культуры и отдыха имени Богдана Хмельницкого. Об этом сообщила в. о. руководительницы управления культуры Львовского городского совета Наталия Бунда.

"В прошлом году мы начали строительство раздевалок для спортсменов, планируем завершить максимум до середины апреля этого года. Далее начнется реконструкция второй трибуны с обустройством поля для игры в регби", - отметила она.

По словам руководительницы управления культуры, на реконструкцию трибуны и раздевалки в прошлом году выделили 15 млн гривен. В этом году город профинансировало обновление стадиона только на 1 млн гривен, однако при необходимости будет просить дофинансирование.

Сейчас в управлении завершают изготовление проектно-коштористнои документации на ремонт второй трибуны. Непосредственные работы планируется начать в этом году. По словам Натальи Бунды, для этой части ремонта хотят привлечь гранты от международных спортивных организаций и федераций.

В прошлом году на стадионе отремонтировали первую трибуну, обустроили сиденья и накрытия от дождя и начали строительство двухэтажных раздевалок для спортсменов с санузлами и душевыми кабинами, которые выполняет ООО "Строймонтажресурс" с бюджетом в почти 6 млн грн.

comments powered by Disqus