STATUS QUO

Харків'янка вербувала у Львові повій

У Львові правоохоронці затримали зловмисницю, котра вербувала дівчат для роботи у секс-індустрії. Затримана перебувала у розшуку за скоєння кримінального правопорушення, невдовзі суд обере для неї міру запобіжного заходу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ НП у Львівській області 12 березня затримали в Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицькогоу 20-річну уродженку Харківської області, яка вербувала молодих дівчат для їх подальшої сексуальної експлуатації в готелях та курортних містах Іспанії.

Зловмисниця перебувала у розшуку за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від 5 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна або без такої.

Окрім того раніше правоохоронці встановили чотирьох, громадянок України, потерпілих від злочинних дій затриманої, якій невдовзі суд обере міру запобіжного заходу.


Во Львове правоохранители задержали злоумышленница, которая вербовала девушек для работы в секс-индустрии. Задержанная находилась в розыске за совершение уголовного преступления вскоре суд изберет для нее меру пресечения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Управления по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУ ЧП во Львовской области 12 марта задержали в Международном аэропорту "Львов" имени Даниила Галицькогоу 20-летнюю уроженку Харьковской области, вербовала молодых девушек для их дальнейшей сексуальной эксплуатации в отелях и курортных городах Испании.

Злоумышленница находилась в розыске за совершение уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.149 (торговля людьми или другое незаконное соглашение относительно человека) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от 5 до 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества или без таковой.

Кроме того ранее правоохранители установили четырех, гражданок Украины, пострадавших от преступных действий задержанного, которому вскоре суд изберет меру пресечения.

comments powered by Disqus