STATUS QUO

У Львові згадали загиблих поліцейських

Сьогодні, 13 лютого, правоохоронці Львівщини вшанували пам'ять бійців батальйону "Львів" Ігоря Лехмінка та Владислава Домченка, котрі три роки тому загинули у зоні АТО під час виконання бойового завдання у Дебальцевому.

Ігор Лехмінко похований на цвинтарі у Яворові, Владислав Домченко – на Личаківському кладовищі у Львові. Сюди приходять родичі, друзі, близькі, а також бійці батальйону "Львів", щоб вшанувати пам'ять добровольців, загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.

Цього року участь в урочистостях з вшанування пам’яті полеглих героїв, що розпочались урочистою панахидою у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла та продовжились на Личаківському кладовищі, взяли колишній очільник поліції Львівщини полковник поліції Дмитро Загарія, командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів" Головного управління Національної поліції у Львівській області майор поліції Володимир Цьорох та товариші загиблих по службі.

Нагадаємо, 13 лютого 2015 року Ігор Лехмінко та Владислав Домченко загинули у зоні проведення антитерористичної операції під час виконання бойового завдання у Дебальцевому.

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі прапорщик міліції Лехмінко Ігор Ігорович та молодший сержант міліції Домченко Владислав Анатолійович були нагороджені орденами "За мужність" III ступеня (посмертно).


Сегодня, 13 февраля, правоохранители Львовщины почтили память бойцов батальона "Львов" Игоря Лехминко и Владислава Домченко, которые три года назад погибли в зоне АТО при выполнении боевого задания в Дебальцево.

Игорь Лехминко похоронен на кладбище в Яворове, Владислав Домченко - на Лычаковское кладбище во Львове. Сюда приходят родственники, друзья, близкие, а также бойцы батальона "Львов", чтобы почтить память добровольцев, погибших за независимость и территориальную целостность Украины.

В этом году участие в торжествах в память павших героев, начались торжественной панихидой в гарнизонного храма святых апостолов Петра и Павла и продолжились на Лычаковское кладбище, приняли бывший глава полиции Львовщины полковник полиции Дмитрий Загария, командир батальона патрульной службы полиции особого назначения "Львов" Главного управления Национальной полиции во Львовской области майор полиции Владимир Цорох и товарищи погибших сослуживцев.

Напомним, 13 февраля 2015 г. Игорь Лехминко и Владислав Домченко погибли в зоне проведения антитеррористической операции во время выполнения боевой задачи в Дебальцево.

Указом президента Украины за личное мужество и героизм, проявленные в защите государственного суверенитета и территориальной целостности Украины, верность военной присяге прапорщик милиции Лехминко Игорь Игоревич и младший сержант милиции Домченко Владислав Анатольевич были награждены орденами "За мужество" III степени (посмертно).
 

comments powered by Disqus