STATUS QUO

Припарковані автівки заважають громадському транспорту

У Львові припарковані автівки заважають руху громадського транспорту. Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", за вчорашній день, 12 лютого, працівники відділу оперативного реагування  зафіксували 30 порушень правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на пішохідних переходах та біля пішохідних переходів.

"За вчорашній день наші працівники відділу оперативного реагування зафіксували 30 порушень правил дорожнього руху. З них 14 випадків – це паркування на пішохідних переходах та біля пішохідних переходів, 11 випадків – паркування на заборонених місцях та 5 випадків - паркування на смузі для руху транспорту біля ринку "Привокзальний", - повідомили у ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, не належне паркування машин створює незручності для мешканців та гостей Львова та є основною причиною затримок у русі електротранспорту міста.


Во Львове припаркованные машины мешают движению общественного транспорта. Как сообщили в ЛКП "Львовавтодор", за вчерашний день, 12 февраля, сотрудники отдела оперативного реагирования зафиксировали 30 нарушений правил дорожного движения. Самые распространенные нарушения - это парковка на пешеходных переходах и возле пешеходных переходов.

"За вчерашний день наши сотрудники отдела оперативного реагирования зафиксировали 30 нарушений правил дорожного движения. Из них 14 случаев - это парковка на пешеходных переходах и возле пешеходных переходов, 11 случаев - парковка на запрещенных местах и ​​5 случаев - парковка на полосе для движения транспорта возле рынка "Привокзальный", - сообщили в ЛКП "Львовавтодор".

Напомним, ненадлежащее парковки машин создает неудобства для жителей и гостей Львова и является основной причиной задержек в движении электротранспорта города.

comments powered by Disqus