STATUS QUO

У Львові - 25 нових випадків кору

Станом на 13 лютого у Львівській області на кір захворіло 412 осіб, із них 290 дітей (згідно первинних діагнозів). За останню добу зареєстровано 25 випадків, із них 20 серед дітей. Ріст захворюваності відбувається переважно за рахунок дитячого населення. В основному хворіють діти вікової групи 5-9 років. Серед захворівших дітей 74,6% не щеплені або отримали одне щеплення.

 З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 224 особи, з них 154 дитини.

Нагадаємо, кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Спеціального лікування нема.


По состоянию на 13 февраля в области корью заболело 412 человек, из них 290 детей (согласно первичных диагнозов). За последние сутки зарегистрировано 25 случаев, из них 20 среди детей. Рост заболеваемости происходит преимущественно за счет детского населения. В основном болеют дети возрастной группы 5-9 лет. Среди заболевших детей 74,6% не привиты или получили одну прививку.

С начала года в учреждения здравоохранения госпитализированы 224 человека, из них 154 ребенка.

Напомним, корь - инфекционное заболевание, поражающее как детей, так и взрослых, не имеющих иммунитета против этого заболевания. Специального лечения нет.

comments powered by Disqus