STATUS QUO

Двоє братів пограбили та підпалили квартиру

На Львівщині двоє братів пограбили та підпалили квартиру. За даними Головного управління Нацполіції у Львівскій області, у Новороздільське відділення поліції 12 лютого вночі за допомогою звернувся 33-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що в його квартиру проникли двоє зловмисників, викрали його особисті речі та вчинили підпал.

Як встановили правоохоронці, близько 4.00 у квартиру заявника, пошкодивши вікно, проникли двоє чоловіків. Вони нанесли господарю кілька ударів, викрали настільний годинник, незначну суму грошей та втекли. Доки чоловік оговтувався від того що сталось, зловмисники повернулись у приміщення, підпалили шафу та знову втекли. Тоді потерпілий, загасивши пожежу, зателефонував у поліцію.

Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетні брати віком 17 та 19 років, обидва мешканці Нового Роздолу.

Зловмисникам повідомлено про підозру у скоєні злочину, передбаченого ч.3 ст.186 (грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від чотирьох до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває. Брати затримані в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу.


На Львовщине двое братьев ограбили и подожгли квартиру. По данным Главного управления Нацполиции в Львовской области, в Новораздельское отделения полиции 12 февраля ночью за помощью обратился 33-летний местный житель. Мужчина сообщил, что в его квартиру проникли двое злоумышленников похитили его личные вещи и совершили поджог.

Как установили правоохранители, около 4.00 в квартиру заявителя, повредив окно, проникли двое мужчин. Они нанесли хозяину несколько ударов, похитили настольные часы, незначительную сумму денег и скрылись. Пока человек приходил от того что произошло, злоумышленники вернулись в помещение, подожгли шкаф и снова скрылись. Тогда потерпевший, потушив пожар, позвонил в полицию.

Как установили правоохранители, к совершению преступления причастны братья 17 и 19 лет, оба жители Нового Раздола.

Злоумышленникам сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.186 (грабеж) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от четырех до восьми лет лишения свободы. Досудебное расследование продолжается. Братья задержаны в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для них меру пресечения.

comments powered by Disqus