STATUS QUO

В міськраді розповіли, чи допускатимуть нещеплених від кору дітей до школи

Керівник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла, чи допускатимуть дітей без щеплень від кору до шкіл. Про це повідомляє ІА Дивись.info

Останнім часом в Україні фіксують дедалі більше випадків захворювання на кір. У межах профілактики у деяких областях, зокрема у Києві, дітям без щеплення заборонили відвідувати школи та дитячі садки.

Як зазначила Зоряна Довганик, наразі у Львові закривати навчальні заклади на карантин, чи вводити якісь інші методи, такої потреби немає.

"Більше половини навчальних закладів у Львові досі перебуває на канікулах. А якщо буде така потреба, то ми звичайно будемо розглядатимемо це питання. Побачимо, яка буде ситуація із вірусом найближчими днями", – пояснила вона.

За її словами, управління освіти не може не допустити до занять дітей без щеплень від кору, адже приймати рішення щодо вакцинації мають право лише батьки.

"Щеплення не є на рівні Закону України", – додала начальник управління.


Руководитель управления образования Львовского городского совета Зоряна Довганик рассказала, буду тли допускать детей без прививок от кори в школах. Об этом сообщает ИА Дивись.info

В последнее время в Украине фиксируют все больше случаев заболевания корью. В рамках профилактики в некоторых областях, в частности в Киеве, детям без прививки запретили посещать школы и детские сады.

Как отметила Зоряна Довганик, пока в том, чтобы во Львове закрывать учебные заведения на карантин или вводить какие-то другие методы, необходимости нет.

"Больше половины учебных заведений во Львове до сих пор находится на каникулах. А если будет такая необходимость, то мы, конечно, будем рассматривать этот вопрос. Посмотрим, какая будет ситуация с вирусом в ближайшие дни", - пояснила она.

По ее словам, управление образования не может не допустить к занятиям детей без прививок от кори, ведь принимать решение о вакцинации имеют право только родители.

"Прививки не являются на уровне Закона Украины", - добавила начальник управления.

comments powered by Disqus