На Львівщині самоскид наїхав на людину - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

На Львівщині самоскид наїхав на людину

У Пустомитівському районі Львівщини самоскид наїхав на 60-річного пішохода, який загинув на місці. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Близько 08:00 у с. Басівка, Пустомитівського району, водій автомобіля марки "МАЗ", білого кольору (самоскид), 1962 року народження, здійснив наїзд на пішохода, 1957 року народження, жителя с. Басівка та з місця події поїхав у напрямку автомобільної дороги Західний обхід м. Львова. Внаслідок ДТП пішохід загинув на місці події. Автомобіль виявлено поблизу Бурштинської ТЕС у м. Бурштин, Івано - Франківської області.


В Пустомытовском районе Львовщины самосвал сбил 60-летнего пешехода, который погиб на месте. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

Около 08:00 в с. Басивка, Пустомытовского района, 55-летний водитель автомобиля марки "МАЗ", белого цвета (самосвал), совершил наезд на пешехода, 1957 года рождения, жителя с. Басивка и с места происшествия уехал в направлении автомобильной дороги Западный обход г. Львов. В результате ДТП пешеход погиб на месте происшествия. Автомобиль обнаружен вблизи Бурштынской ТЭС в г. Бурштын, Ивано - Франковской области.

comments powered by Disqus