STATUS QUO

Wizz Air планує частіше літати зі Львова до Вроцлава

Wizz Air додасть четверту частоту польотів на маршруті Львів-Вроцлав. Про це повідомляє avianews.com

Лоу-кост Wizz Air має намір з червня 2018 року збільшити число польотів на лінії Львів-Вроцлав до чотирьох рейсів на тиждень, повідомили avianews.com в компанії.

У продаж квитки на додаткову частоту надійдуть в найближчі кілька тижнів.

"Підкреслюючи свою прихильність регіону, Wizz Air радий продовжувати своє продуктивну співпрацю з Міжнародним аеропортом Львів ім. Данила Галицького і пропонувати ще більше нових можливостей в майбутньому", - заявили в Wizz Air.

Рейс Львів-Вроцлав лоу-кост запустив 13 квітня 2017 року, повернувшись до Львова після дворічної перерви в польотах. Зараз рейси за цим маршрутом виконуються два рази на тиждень. З 21 вересня додасться третя частота по середах.

На даний момент Wizz Air також виконує рейси зі Львова до Берліна. Раніше польоти зі Львова до Лондона, Ейндховен, Берлін, Меммінген, Будапешт, Вроцлав і Краків планував почати ірланскій лоу-кост Ryanair, проте в липні бюджетник оголосив про відмову від виходу на український ринок через те, що не зміг досягти угоди про польоти з аеропортом Бориспіль.


Wizz Air добавит четвертую частоту полетов на маршруте Львов-Вроцлав. Об этом сообщает avianews.com

Лоу-кост Wizz Air намерен с июня 2018 года увеличить число полетов на линии Львов-Вроцлав до четырех рейсов в неделю, сообщили avianews.com в компании.

В продажу билеты на дополнительную частоту поступят в ближайшие несколько недель.

"Подчеркивая свою приверженность региону, Wizz Air рад продолжать свое продуктивное сотрудничество с Международным аэропортом Львов им. Даниила Галицкого и предлагать еще больше новых возможностей в будущем", - заявили в Wizz Air.

Рейс Львов-Вроцлав лоу-кост запустил 13 апреля 2017 года, вернувшись во Львов после двухлетнего перерыва в полетах. Сейчас рейсы по данному маршруту выполняются два раза в неделю. С 21 сентября добавится третья частота по средам.

На данный момент Wizz Air также выполняет рейсы из Львова в Берлин. Ранее полеты из Львова в Лондон, Эйндховен, Берлин, Мемминген, Будапешт, Вроцлав и Краков планировал начать ирланский лоу-кост Ryanair, однако в июле бюджетник объявил об отказе от выхода на украинский рынок из-за того, что не смог достичь соглашения о полетах с аэропортом Борисполь.

comments powered by Disqus