STATUS QUO

На Львівщині судитимуть директора лісгоспу

На Львівщині за зловживання службовим становищем судитимуть директора лісогосподарського підприємства. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками обласної прокуратури, директор одного із державних лісогосподарських підприємств завдав державі збитків на суму понад 220 тисяч гривень.

Встановлено, що керівник уклав міжнародний контракт щодо постачання лісопродукції іноземному підприємству на невигідних умовах. Зокрема, з контракту ним були вилучені пункти щодо обов’язкової повної передоплати іноземним підприємством коштів за поставлену деревину. У подальшому державним лісопідприємством було здійснено поставку лісопродукції, однак жодної проплати на його рахунки здійснено не було. Внаслідок цього підприємству було завдано збитків на суму у понад 220 тисяч гривень. Одночасно з цим, для укриття допущених незаконних порубок деревини на лісових угіддях лісогосподарства, директор скерував до вищої інстанції підроблені статистичні документи. Під час слідства, з метою забезпечення відшкодування завданих збитків, було накладено арешт на приватний будинок, належний директору, його земельну ділянку та гараж.

Прокуратурою області на розгляд суду скеровано обвинувальний акт щодо посадовця за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2. ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

На даний час директор увільнений від займаної посади.


На Львовщине за злоупотребление служебным положением будут судить директора лесохозяйственного предприятия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как установили сотрудники Управления защиты экономики Львовщины совместно с работниками областной прокуратуры, директор одного из государственных лесохозяйственных предприятий нанес государству ущерб на сумму более 220 000 гривен.

Установлено, что руководитель заключил международный контракт по поставкам лесоматериалов иностранному предприятию на невыгодных условиях. В частности, по договору ним были изъяты пункты об обязательном полной предоплате иностранным предприятием средств за поставленную древесину. В дальнейшем государственное лесопредприятие осуществлило ​​поставку лесопродукции, однако никакой оплаты на его счета не поступило. В результате предприятию был нанесен ущерб на сумму свыше 220 000 гривен. Для укрытия допущенных незаконных порубок древесины на лесных угодьях, директор направил в вышестоящую инстанцию ​​поддельные статистические документы. Во время следствия, с целью обеспечения возмещения причиненных убытков, был наложен арест на частный дом, принадлежащий директору, его земельный участок и гараж.

Прокуратура области направила в суд обвинительное заключение в отношении должностного лица по признакам уголовных преступлений, предусмотренных ч.2. 364 (злоупотребление властью или служебным положением) и ч.1 ст.366 (служебный подлог) Уголовного кодекса Украины. Такие действия наказываются лишением свободы на срок от трех до шести лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет, со штрафом от пятисот до одной тысячи необлагаемых минимумов доходов граждан и со специальной конфискацией.

В настоящее время директор освобожден от занимаемой должности.

comments powered by Disqus