STATUS QUO

На Львівщині відремонтували газопровід, імпорт газу відновлено

Україна відновила імпорт природного газу з Європи через Польщу після усунення розгерметизації газопроводу у Львівській області.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник прес-служби операторагазотранспортної системи компанії "Укртрансгаз" Максим Білявський.

"Сьогодні о 7.00 відновлено імпорт газу через Польщу, режим - 4,25 млн куб. м, завантаженість коридору - 99%. Аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації розгерметизації газопроводу, що відбулася в п'ятницю (9 вересня) вранці, були закінчені надурочно, у ніч із суботи на неділю" - написав він.


Украина возобновила импорт природного газа из Европы через Польшу после устранения разгерметизации газопровода во Львовской области.

Об этом на своей странице в Facebook написал руководитель пресс-службы оператора газотранспортной системы компания "Укртрансгаз" Максим Билявский.

"Сегодня в 7.00 восстановлен импорт газа через Польшу, режим - 4,25 млн куб. м, загруженность коридора - 99%. Аварийно-восстановительные работы по ликвидации разгерметизации газопровода, которая произошла в пятницу (9 сентября) утром, были закончены сверхурочно, в ночь с субботы на воскресенье" - написал он.

comments powered by Disqus