STATUS QUO

У Львові власників собак зобов’язали прибирати за своїми улюбленцями

Сьогодні, 12 липня, на сесії міської ради було підтримано електронну петицію "Зобов'язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, 16 квітня 2018 року на порталі e-dem.in.ua — Єдина система місцевих петицій була зареєстрована електронна петиція під назвою "Зобов'язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями“. Дана петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку.

Як зазначалося у петиції, у місті багато власників тварин, які вигулюють своїх домашніх улюбленців в місцях загального користування (в парках, скверах і просто на вулицях). Але, на жаль, для цього не відведено спеціальних місць та засобів, для вигулу та догляду за тваринами. У місцях відпочинку часто перебувають жінки з малими дітьми, які люблять гратися в піску чи траві. Оскільки, власники тварин, не прибирають екскременти своїх домашніх улюбленців, це загрожує виникненню паразитарних захворювань та псує враження про відпочинок.

Відтак було запропоновано:

 • Облаштувати парки, сквери і т. д. спеціальними апаратами з пакетами для прибирання фекалій домашніх улюбленців.
 • Зобов’язати власників тварин, які здійснюють вигул своїх домашніх улюбленців, використовувати пакети для прибирання фекалій.
 • Створити подання до Закону, яке б зобов’язувало власників тварин купляти пакети для прибирання фекалій за домашніми улюбленцями.
 • Створити штрафні санкції щодо власників тварин, які не виконують це рішення, у визначеному розмірі.
 • Зобов’язати комунальні господарства, які відповідають за чистоту в парках, скверах і т. д., — контролювати виконання цього рішення.
 • Облаштувати парки, сквери відеокамерами для здійснення контролю за виконанням цього рішення.

Сегодня, 12 июля, на сессии городского совета была поддержана электронная петиция "Обязать владельцев собак убирать экскременты за своими питомцами". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Напомним, 16 апреля 2018 года на портале e-dem.in.ua - Единая система местных петиций была зарегистрирована электронная петиция под названием "Обязать владельцев собак убирать экскременты за своими питомцами". Данная петиция набрала необходимых 500 голосов в поддержку.

Как отмечалось в петиции, в городе многие владельцы животных, которые выгуливают своих питомцев в местах общего пользования (в парках, скверах и просто на улицах). Но, к сожалению, для этого не отведено специальных мест и средств для выгула и ухода за животными. В местах отдыха часто находятся женщины с маленькими детьми, которые любят играть в песке или траве. Поскольку владельцы животных, не убирают экскременты своими домашними любимцами, это грозит возникновению паразитарных заболеваний и портит впечатление об отдыхе.

Поэтому было предложено:

 • Обустроить парки, скверы и т. д. специальными аппаратами с пакетами для уборки фекалий домашних любимцев.
 • Обязать владельцев животных, которые осуществляют выгул своих питомцев, использовать пакеты для уборки фекалий.
 • Инициировать подачу закона, который бы обязывал владельцев животных покупать пакеты для уборки фекалий за домашними любимцами.
 • Создать штрафные санкции в отношении владельцев животных, которые не выполняют это решение, в определенном размере.
 • Обязать коммунальные хозяйства, которые отвечают за чистоту в парках, скверах и т. д., - контролировать выполнение этого решения.
 • Обустроить парки, скверы видеокамерами для осуществления контроля за выполнением этого решения.
comments powered by Disqus