STATUS QUO

Стало відомо, коли відкриють Личаківську

Голова Львівської міської ради Андрій Садовий повідомив, коли планується відкриття вулиці Личаківської для проїзду транспорту. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів під час звіту на сесії міський голова Львова Андрій Садовий, всередині серпня для проїзду транспорту планують відкрити вул. Личаківську, трамвай відновить роботу у вересні. Також мер зазначив, що цього року в місті загалом буде відремонтовано понад 120 середніх та малих вулиць.

"Думаю, що з понеділка ми вже відкриємо проїзд з вул. Долішньої на вул. Личаківську", - зазначив він.

Мер також розповів, що ще цього року можуть розпочати ремонтувати вул. Шевченка.

"Вул. Шевченка треба робити швидше. Ми фіналізуємо фінансовий блок, але є кілька варіантів, які дадуть можливість навіть цього року зіграти тендер і почати роботи. Щодо сполучення з Левандівкою — треба робити, але є вузьке горло — це міст на Левандівку. Проблема фінансів: якби було більше коштів, ми би більше зробили", — додав міський голова.


Председатель Львовского городского совета Андрей Садовой сообщил, когда планируется открытие улицы Лычаковской для проезда транспорта. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как рассказал во время отчета на сессии городской голова Львова Андрей Садовой, в середине августа для проезда транспорта планируют открыть ул. Лычаковскую, трамвай возобновит работу в сентябре. Также мэр отметил, что в этом году в городе в целом будет отремонтировано более 120 средних и малых улиц.

"Думаю, что с понедельника мы уже откроем проезд с ул. Нижней на ул. Лычаковскую", - отметил он.

Мэр также рассказал, что еще в этом году могут начать ремонтировать ул. Шевченко.

"Ул. Шевченко надо делать быстрее. Мы финализируем финансовый блок, но есть несколько вариантов, которые позволят даже в этом году сыграть тендер и начать работы. Относительно сообщения с Левандовкой - надо делать, но есть узкое горло - это мост на Левандовку. Проблема финансов: если бы было больше, мы бы больше сделали", - добавил мэр.

comments powered by Disqus