STATUS QUO

На Львівщині оголосили жалобу по загиблому бійцю

На території Старосамбірського району 13-14 липня 2018 року оголошено днями жалоби. Про це повідомляє прес-служба Старосамбірської районної державної адміністрації.

У зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовця, учасника ООС, командира взводу саперної роти в/ч А 2300 Лужецького Володимира Миколайовича на території Старосамбірського району 13-14 липня 2018 року оголошено днями жалоби.

У дні жалоби на всій території району буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та відмінені розважально-концертні заходи, спортивні змагання місцевого значення.


На территории Старосамборского района 13-14 июля 2018 объявлен траур. Об этом сообщает пресс-служба Старосамборской райгосадминистрации.

В связи с трагической гибелью военнослужащего, участника ООС, командира взвода саперной роты в/ч А 2300 Лужецкого Владимира Николаевича на территории Старосамборского района 13-14 июля 2018 года объявлен траур.

В дни траура на всей территории района будет приспущен Государственный Флаг Украины с черной лентой на домах и сооружениях органов государственной власти, органов местного самоуправления, государственных предприятий, учреждений и организаций и отменены развлекательно-концертные мероприятия, спортивные соревнования местного значения.

comments powered by Disqus