STATUS QUO

У Львові затримали грабіжника, який зривав з жінок золоті прикраси

У Львові поліцейські арештували зловмисника, причетного до грабежів. У двох львів’янок раніше судимий зірвав з шиї золоті прикраси. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Сихівський відділ поліції 6 червня за допомогою звернулася 23-річна львів’янка, котра повідомила, що на вулиці Стрийській в обідню пору невідомий чоловік зірвав з її шиї золотий ланцюжок та кулон. Завдані збитки заявниця оцінила у 13 тисяч гривень. Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше судимий 34-річний львів’янин, який також причетний до скоєння ще одного подібного злочину.

Йому повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України та згідно ухвали суду взято під варту. Зловмиснику загрожує від чотирьох до шести  років позбавлення, досудове розслідування триває.


Во Львове полицейские арестовали злоумышленника, причастного к грабежам. В двух львовянок ранее судимый сорвал с шеи золотые украшения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Железнодорожный отдел полиции 6 июня за помощью обратилась 23-летняя львовянка, которая сообщила, что на улице Стрыйской в ​​полдень неизвестный мужчина сорвал с ее шеи золотую цепочку и кулон. Причиненный ущерб заявитель оценил в 13 000 гривен. Полицейские установили личность злоумышленника. Им оказался ранее судимый 34-летний львовянин, который также причастен к совершению еще одного подобного преступления.

Ему сообщено о подозрении в совершении преступлений, предусмотренных ч.2 ст.186 (грабеж) Уголовного кодекса Украины и согласно постановлению суда взяты под стражу. Злоумышленнику грозит от четырех до шести лет лишения, досудебное расследование продолжается.

 

comments powered by Disqus