STATUS QUO

У Львові засудили жінку, яка побила невістку кришкою від смітника

Сихівський районний суд Львова виніс вирок жінці, яка під час сварки з невісткою побила її кришкою від смітника. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах вироку, побиття відбувалося кілька разів. Так, 28 серпня 2017 року під час побутового конфлікту свекруха нанесла невістці множинні удари пластмасовою кришкою від смітника по голові дружині свого сина. Експерти констатували у потерпілій легкі тілесні ушкодження. 13 вересня 2017 року близько 09.00 свекруха побила невістку пластиковим шлангом. Експерти констатували легке тілесне ушкодження.

В судовому засіданні обвинувачена винною себе не визнала. Пояснила, що проживає разом із чоловіком, сином та невісткою в одній квартирі, та на грунті особистих неприязних відносин у неї із чоловіком з одного боку, із сином та невісткою, з іншого, виникають часті сварки та конфлікти. В указані дати між нею та невісткою, а  13.09.2017 року - між нею та її чоловіком, з одного боку, та їх невісткою, з другого боку, були конфлікти на грунті особистих неприязних відносин, однак тілесних ушкоджень під час цих конфліктів вона своїй невістці не завдавала.

Проте суд оцінив докази слідства та визнав їх належними, допустимими та достовірними. Тому кваліфікував дії жінки за ч. 1 ст. 125 КК України та призначити їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.


Сыховский районный суд Львова вынес приговор женщине, которая во время ссоры с невесткой побила ее крышкой от мусорки. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах приговора, избиение происходило несколько раз. Так, 28 августа 2017 года во время бытового конфликта свекровь нанесла невестке множественные удары пластмассовой крышкой от мусорки по голове жене своего сына. Эксперты констатировали у пострадавшей легкие телесные повреждения. 13 сентября 2017 года около 09.00 свекровь побила невестку пластиковым шлангом. Эксперты констатировали легкое телесное повреждение.

В судебном заседании обвиняемая виновной себя не признала. Пояснила, что проживает вместе с мужем, сыном и невесткой в ​​одной квартире, и на почве личных неприязненных отношений у нее с мужем с одной стороны, с сыном и невесткой, с другой, возникают частые ссоры и конфликты. В указанные даты между ней и невесткой, а 13.09.2017 года - между ней и ее мужем, с одной стороны, и их невесткой, с другой стороны, были конфликты на почве личных неприязненных отношений, однако телесных повреждений во время этих конфликтов она своей невестке не наносила.

Однако суд оценил доказательства следствия и признал их соответствующими, допустимыми и достоверными. Поэтому квалифицировал действия женщины по ч. 1 ст. 125 УК Украины и назначил ей наказание в виде штрафа в размере 30 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 510 гривен.

comments powered by Disqus