STATUS QUO

На Дрогобиччині рекультивують сміттєзвалище

Дрогобицька міська рада прийняла рішення про виділення коштів на виготовлення ПКД рекультивації Броницького сміттєзвалища. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 6 березня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутатський корпус підтримав рішення про оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища за рахунок перерозподілу бюджету.

"У проекті державного бюджету на 2018 рік не було передбачено субвенції місцевим бюджетам на оплату надання пільг населенню. Тому у міському бюджеті Дрогобича на 2018 рік було передбачено 18 мільйонів гривень на оплату цих пільг. Однак згодом на державному рівні було прийнято рішення фінансувати перелік пільг з державного бюджету. Тому, виділені попередньо кошти, необхідно було перерозподілити на проведення інших робіт", — роз`яснила начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран.

Відтак депутати під час чергової засідання сесії Дрогобицької міської ради ухвалили рішення про виділення 17 мільйонів 680 тис. грн. на фінансування проекту капітального ремонту вул. Михайла Грушевського та 320 тис. грн. на оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища.

"Сподіваюсь, що виготовлення ПКД, яке відбувається за спеціальною процедурою, дозволить врегулювати ситуацію, яка склалася. Відтак, за умови сприяння громади Брониці, ми зможемо продовжити підготовчі роботи до рекультивації сміттєзвалища, а також приступити до самої рекультивації", — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.


Дрогобычский городской совет принял решение о выделении средств на изготовление ПСД рекультивации Бронницкой свалки. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета.

Во вторник, 6 марта, на заседании сессии Дрогобычского городского совета депутатский корпус поддержал решение об оплате за изготовленную проектно-сметную документацию рекультивации Бронницкой свалки за счет перераспределения бюджета.

"В проекте государственного бюджета на 2018 год не было предусмотрено субвенции местным бюджетам на оплату предоставления льгот населению. Поэтому в городском бюджете Дрогобыча на 2018 год было предусмотрено 18 млн гривен на оплату этих льгот. Однако впоследствии на государственном уровне было принято решение финансировать перечень льгот по государственного бюджета. Поэтому, выделенные предварительно средства, необходимо было перераспределить на проведение других работ", - разъяснила начальник финансового управления Дрогобычского городского совета Оксана Савран.

Поэтому депутаты во время очередной заседание сессии Дрогобычского городского совета приняли решение о выделении 17 млн 680 тыс. грн. на финансирование проекта капитального ремонта ул. Михаила Грушевского и 320 тыс. грн. на оплату за изготовленную проектно-сметную документацию рекультивации Бронницкой свалки.

"Надеюсь, что изготовление ПСД, которое происходит по специальной процедуре, позволит урегулировать ситуацию, которая сложилась. Следовательно, при содействии громады Бронницы, мы сможем продолжить подготовительные работы к рекультивации свалки, а также приступить к самой рекультивации", - подчеркнул мэр Дрогобыча Тарас Кучма.

comments powered by Disqus