STATUS QUO

У львівських автобусах підраховуватимуть пасажирів

ЛК "АТП-1" встановить шість автоматизованих систем для підрахунку пасажиропотоку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛК "АТП-1", підприємство закупило 6 автоматизованих систем для підрахунку пасажиропотоку. Системи будуть встановлені на великих і малих автобусах на кількох маршрутах.

"Це дозволить здійснювати відеонагляд за автобусом в режимі онлайн, здійснювати підрахунок пасажирів на кожних вхідних дверях транспортного засобу. Окремо система може надавати дані щодо кількості пасажирів, які зайшли і вийшли на кожній зупинці з фіксуванням зупинки та часу. Відповідно, отримана інформація буде використана для приймання правильних управлінських рішень. До прикладу, завдяки тому, що будемо визначено пасажиропотоки на маршрутах, чітко бачитимемо, на яких маршрутах потрібно додати машини, а на яких навпаки можна зменшити. Будемо бачити, де відбуваються трансферні пересадки та які години є найбільш піковими, та інше", - розповів директор ЛК "АТП-1" Орест Хамула.

Угоду на придбання автоматизованої системи підрахунку пасажирів укладено з вінницьким підприємством "Джемекіл". За двома лотами придбано шість автоматичних систем підрахунку пасажирів Intranso Smart Counter 300V  та Intranso Smart Counter 200 c.

Нагадаємо, ЛК "АТП-1" обслуговує автобусні маршрути № 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46.


ЛК "АТП-1" установит шесть автоматизированных систем для подсчета пассажиропотока. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в ЛК "АТП-1", предприятие закупило 6 автоматизированных систем для подсчета пассажиропотока. Системы будут установлены на больших и малых автобусах на нескольких маршрутах.

"Это позволит осуществлять видеонаблюдение за автобусом в режиме онлайн, осуществлять подсчет пассажиров на каждой входной двери транспортного средства. Отдельно система может предоставлять данные по количеству пассажиров, которые зашли и вышли на каждой остановке с фиксированием остановки и времени. Соответственно, полученная информация будет использована для приема правильных управленческих решений. К примеру, благодаря тому, что будем определено пассажиропотоки на маршрутах, четко видеть, на каких маршрутах нужно добавить машины, а на каких наоборот можно уменьшить. Будем видеть, где происходят трансферные пересадки и какие часы наиболее пиковыми, и другое ", - рассказал директор ЛК" АТП-1 "Орест Хамула.

Соглашение на приобретение автоматизированной системы подсчета пассажиров заключен с винницким предприятием "Джемекил". По двум лотам приобретено шесть автоматических систем подсчета пассажиров Intranso Smart Counter 300V и Intranso Smart Counter 200 c.

Напомним, ЛК "АТП-1" обслуживает автобусные маршруты № 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46.

comments powered by Disqus