STATUS QUO

Під Львовом встановили оригінальну зупинку (фото)

Нещодавно у Золочеві на вулиці Січових Стрільців біля міського кладовища "спиною" до дороги встановили зупинку. Про це повідомляють на сайті Золочівської міської ради. 

Як розповів архітектор Золочівської міської ради Роман Кушнір, інженер-будівельник Тарас Куйбіда нещодавно побував у Канаді і перейняв досвід країн світу, які у цілях безпеки влаштовують зупинки спиною до проїжджої частини.

"У першу чергу, це — заходи безпеки, друге — якщо погані погодні умови, дощ або сніг, це в якійсь мірі захищає пасажирів. Це безпека, в першу чергу, наших дітей, котрі не мають можливості вибігти відразу на дорогу. Справа тут встановлений прозорий пластик через який не задуватиме вітер, але автобус буде видно. До того ж приємно, що таку зупинку виготовив наш підрядник ТзОВ «Золочівагробуд» (керівник Йосип Барабаш). Також у планах маємо розмістити біля зупинки дошку оголошень, щоб саму зупинку не обклеювали оголошеннями", - зазначив Роман Кушнір.


Недавно в Золочеве на улице Сечевых Стрельцов возле городского кладбища "спиной" к дороге установили остановку. Об этом сообщается на сайте Золочевского городского совета. 

Как рассказал архитектор Золочевского городского совета Роман Кушнир, инженер-строитель Тарас Куйбида недавно побывал в Канаде и принял опыт стран мира, в целях безопасности устраивают остановки спиной к проезжей части.

"В первую очередь, это - меры безопасности, второе - если плохие погодные условия, дождь или снег, это в какой-то степени защищает пассажиров. Это безопасность, в первую очередь, наших детей, не имеющих возможности выбежать сразу на дорогу. Справа здесь установлен прозрачный пластик, через который не будет задувать ветер, но автобус будет видно. К тому же приятно, что такую ​​остановку сделал наш подрядчик ООО "Золочевагробуд" (руководитель Иосиф Барабаш). Также в планах разместить у остановки доску объявлений, чтобы саму остановки не обклеивали объявлениями", - отметил Роман Кушнир.

comments powered by Disqus