STATUS QUO

На Львівщині діти з Харкова потрапили до лікарні

Двоє з 12 дітей, що відпочивали та отруїлися в приватному пансіонаті "Алексік" в Трускавці, у стані середньої важкості госпіталізовані в Дрогобицьку міську лікарню. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, 10 січня о 21:39 в приватному пансіонаті "Алексік" м. Трускавець, де відпочивала група дітей з 24-х осіб, у 12 дітей віком від 8 до 14 років, виявлено харчову токсикоінфекцію:

  • з легкою формою - 10 дітей;
  • середньої важкості - 2 дітей.

11 січня о 15.30, у зв’язку з відсутністю можливості надавати кваліфіковане лікування, двої дітей з середньою формою важкості направлено в інфекційне відділення Дрогобицької міської лікарні, де їм надається необхідний обсяг медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Станом на 06.00 12.01.2017 року, решта дітей перебувають у задовільному стані, за ними ведеться постійний нагляд з боку працівників пансіонату і працівника інфекційного відділення Дрогобицької міської дитячої лікарні.


Двое из 12 детей, которые отдыхали и отравились в частном пансионате "Алексик" в Трускавце, в состоянии средней тяжести госпитализированы в Дрогобычскую городскую больницу. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

Напомним, 10 января в 21:39 в частном пансионате "Алексик" г. Трускавец, где отдыхала группа детей из 24-х человек, у 12 детей в возрасте от 8 до 14 лет обнаружена пищевая токсикоинфекция:

  • с легкой формой - 10 детей;
  • средней тяжести - 2 детей.

11 января в 15.30, в связи с отсутствием возможности оказывать квалифицированное лечение, двои детей со средней формой тяжести направлены в инфекционное отделение Дрогобычской городской больницы, где им оказывается необходимый объем медицинской помощи в соответствии с клиническими протоколами.

По состоянию на 06.00 12.01.2017 года, остальные дети находятся в удовлетворительном состоянии, за ними ведется постоянное наблюдение со стороны работников пансионата и работника инфекционное отделение Дрогобычской городской детской больницы.

comments powered by Disqus