STATUS QUO

Авіарейси зі Львова до Дортмунда відкриються на два місяці раніше

Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда на два місяці раніше. Про це повідомляє avianews.com

Лоу-кост Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда з 26 березня - на два місяці раніше від початку оголошеного терміну. Продаж квитків вже відкрита. Частота рейсів при цьому залишиться на колишньому рівні - вони будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п'ятницях.

Спочатку Wizz Air планував почати польоти зі Львова до Дортмунда з 21 травня.

Це вже третє за рахунком зміна планів Wizz Air щодо збільшення присутності на українському ринку за останні кілька тижнів. У грудні 2017 року лоу-кост переніс з вересня на травень запуск рейсів Львів - Лондон, а також відстрочив на два місяці початок польотів з Києва до Лісабона, Таллінн і збільшення частоти по раніше відкритим маршрутами. Пізніше в Wizz Air зміна планів по київським напрямками пояснили перенесенням терміну надходження третього літака на базу в Жуляни через комерційно-обґрунтованих причин.

Згідно з оприлюдненими планами, в 2018 році Wizz Air відкриє рейси з Києва в Таллінн і Лісабон, зі Львова до Лондона, Дортмунда, Катовіце і Гданськ, а також відновить польоти з Харкова, почавши польоти в Дортмунд і Катовіце.


Wizz Air начнет полеты из Львова в Дортмунд на два месяца раньше. Об этом сообщает avianews.com

Лоу-кост Wizz Air начнет полеты из Львова в Дортмунд с 26 марта - на два месяца раньше изначально объявленного срока. Продажа билетов уже открыта. Частота рейсов при этом останется на прежнем уровне - они будут выполняться два раза в неделю по понедельникам и пятницам. 

Первоначально Wizz Air планировал начать полеты из Львова в Дортмунд с 21 мая.

Это уже третье по счету изменение планов Wizz Air по увеличению присутствия на украинском рынке за последние несколько недель. В декабре 2017 года лоу-кост перенес с сентября на май запуск рейсов Львов-Лондон, а также отсрочил на два месяца начало полетов из Киева в Лиссабон, Таллинн и увеличение частоты по ранее открытым маршрутам. Позже в Wizz Air изменение планов по киевским направлениям объяснили переносом срока поступления третьего самолета на базу в Жуляны из-за коммерчески-обоснованных причин.

Согласно обнародованным планам, в 2018 году Wizz Air откроет рейсы из Киева в Таллинн и Лиссабон, из Львова в Лондон, Дортмунд, Катовице и Гданьск, а также возобновит полеты из Харькова, начав полеты в Дортмунд и Катовице.

comments powered by Disqus