Авіарейси зі Львова до Дортмунда відкриються на два місяці раніше - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

Авіарейси зі Львова до Дортмунда відкриються на два місяці раніше

Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда на два місяці раніше. Про це повідомляє avianews.com

Лоу-кост Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда з 26 березня - на два місяці раніше від початку оголошеного терміну. Продаж квитків вже відкрита. Частота рейсів при цьому залишиться на колишньому рівні - вони будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п'ятницях.

Спочатку Wizz Air планував почати польоти зі Львова до Дортмунда з 21 травня.

Це вже третє за рахунком зміна планів Wizz Air щодо збільшення присутності на українському ринку за останні кілька тижнів. У грудні 2017 року лоу-кост переніс з вересня на травень запуск рейсів Львів - Лондон, а також відстрочив на два місяці початок польотів з Києва до Лісабона, Таллінн і збільшення частоти по раніше відкритим маршрутами. Пізніше в Wizz Air зміна планів по київським напрямками пояснили перенесенням терміну надходження третього літака на базу в Жуляни через комерційно-обґрунтованих причин.

Згідно з оприлюдненими планами, в 2018 році Wizz Air відкриє рейси з Києва в Таллінн і Лісабон, зі Львова до Лондона, Дортмунда, Катовіце і Гданськ, а також відновить польоти з Харкова, почавши польоти в Дортмунд і Катовіце.


Wizz Air начнет полеты из Львова в Дортмунд на два месяца раньше. Об этом сообщает avianews.com

Лоу-кост Wizz Air начнет полеты из Львова в Дортмунд с 26 марта - на два месяца раньше изначально объявленного срока. Продажа билетов уже открыта. Частота рейсов при этом останется на прежнем уровне - они будут выполняться два раза в неделю по понедельникам и пятницам. 

Первоначально Wizz Air планировал начать полеты из Львова в Дортмунд с 21 мая.

Это уже третье по счету изменение планов Wizz Air по увеличению присутствия на украинском рынке за последние несколько недель. В декабре 2017 года лоу-кост перенес с сентября на май запуск рейсов Львов-Лондон, а также отсрочил на два месяца начало полетов из Киева в Лиссабон, Таллинн и увеличение частоты по ранее открытым маршрутам. Позже в Wizz Air изменение планов по киевским направлениям объяснили переносом срока поступления третьего самолета на базу в Жуляны из-за коммерчески-обоснованных причин.

Согласно обнародованным планам, в 2018 году Wizz Air откроет рейсы из Киева в Таллинн и Лиссабон, из Львова в Лондон, Дортмунд, Катовице и Гданьск, а также возобновит полеты из Харькова, начав полеты в Дортмунд и Катовице.

comments powered by Disqus