STATUS QUO

На Львівщині створять "лічниці" для жертв домашнього насильства

У Червонограді та Трускавці мають намір створити два кризових центри для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Про це повідомляє "Дрогобич.Інфо".  

За даними директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк, між Львівської облдержадміністрацією та Фондом ООН у галузі народонаселення у 2018 році підписано Меморандум, що передбачає фінансову підтримку Фонду у створенні на території Львівщини кризових центрів для жертв домашнього насильства.

"Зі сторони Львівської області виконано всі умови і зобов’язання щодо підготовки реалізації проекту".

Наталія Кузяк

Після того, як притулки запрацюють, їх на утримання візьмуть органи місцевої влади. Наразі триває процедура погодження фінансування з фонду ООН для того, аби можна було розпочати ремонті роботи у знайдених приміщеннях. У таких кризових центрах надаватимуть соціально-психологічну, медичну, юридичну допомогу тощо.


В Червонограде и Трускавце намерены создать два кризисных центра для лиц, пострадавших от домашнего насилия. Об этом сообщает "Дрогобыч.Инфо". 

По данным директора департамента социальной защиты населения Львовской ОГА Натальи Кузяк, между Львовской облгосадминистрацией и Фондом ООН в области народонаселения в 2018 году подписан Меморандум, предусматривающий финансовую поддержку Фонда в создании на территории Львовщины кризисных центров для жертв домашнего насилия.

"Со стороны Львовской области выполнены все условия и обязательства по подготовке реализации проекта".

Наталья Кузяк

После того, как приюты заработают, их содержание примут местные власти. Сейчас идет процедура согласования финансирования из фонда ООН для того, чтобы можно было начать ремонтные работы в найденных помещениях. В таких кризисных центрах будут предоставлять социально-психологическую, медицинскую, юридическую помощь и тому подобное.

comments powered by Disqus