STATUS QUO

Залізничники переобладнали КУНГ для відпочинку військових

В приміщенні пасажирського вагонного депо Львів завершується ремонт та переобладнання для побутових і транспортних потреб солдатів уже 13-й за рахунком КУНГ (кузов уніфікований нульового габарита) на колісному ходу. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

За словами майстра заготівельного цеху депо Василя Сташківа, цей КУНГ уже за відпрацьованою схемою переобладнали фактично у санітарно-побутовий вагон для перевезення та відпочинку солдатів. Стару обшивку повністю зняли, аби встелити утеплювач, що паралельно забезпечуватиме і шумоізоляцію. Замінили стелю та встелили підлогу, пофарбували салон, провели електромережу, змонтували розетки та світильники тощо.


В помещении пассажирского вагонного депо Львов завершается ремонт и переоборудование для бытовых и транспортных нужд солдат уже 13-й по счету КУНГ (кузов унифицированный нулевого габарита) на колесном ходу. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

По словам мастера заготовительного цеха депо Василия Сташкива, этот КУНГ уже по отработанной схеме переоборудовали фактически в санитарно-бытовой вагон для перевозки и отдыха солдат. Старую обшивку полностью сняли, чтобы устелить утеплитель, параллельно обеспечивающий и шумоизоляцию. Заменили потолок и застелили пол, покрасили салон, провели электросеть, смонтировали розетки и светильники и др.

 

comments powered by Disqus