STATUS QUO

На Львівщині п'яний син вбив батька

На Львівщині правоохоронці затримали чоловіка, причетного до загибелі свого батька. Відкрито кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство", призначено ряд експертиз. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сокальське відділення поліції 6 грудня надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги, котрий, прибувши на виклик у одне з сіл району, виявив в будинку тіло чоловіка без ознак життя.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Встановлено, що загиблий – 59-річний місцевий мешканець, на його тілі були виявлені чисельні тілесні ушкодження, а саме: переломи, рани та крововиливи. За попередніми висновками медиків, виявлені травми і могли спричинити смерть чоловіка. Також встановлено, що тілесні ушкодження загиблому, під час побутового конфлікту, близько 15.30 наніс його 34-річний син, котрий перебував у стані алкогольного сп’яніння.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Призначено ряд експертиз, проводиться досудове розслідування.


На Львовщине правоохранители задержали мужчину, причастного к гибели своего отца. Открыто уголовное производство по статье "умышленное убийство", назначен ряд экспертиз. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сокальское отделение полиции 6 декабря поступило сообщение от врача скорой медицинской помощи, который, прибыв на вызов в одно из сел района, обнаружил в доме тело мужчины без признаков жизни.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Установлено, что погибший - 59-летний местный житель, на его теле были обнаружены многочисленные телесные повреждения, а именно: переломы, раны и кровоизлияния. По предварительным выводам медиков, обнаруженные травмы и могли повлечь смерть человека. Также установлено, что телесные повреждения погибшему во время бытового конфликта, около 15.30 нанес его 34-летний сын, который находился в состоянии алкогольного опьянения.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от семи до пятнадцати лет лишения свободы. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Назначен ряд экспертиз, проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus