STATUS QUO

У Львові засудили квартирного шахрая, який надурив людей на 2 млн грн.

У Львові чоловіка засудили до 9 років в’язниці за махінації з нерухомістю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За участі Червоноградської місцевої прокуратури, 33-річному місцевому мешканцю Сихівський районний суд міста Львова виніс вирок – 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах). Увійшовши у довіру громадян, зловмисник пропонував придбати будинок у Червонограді, при цьому достовірно знав, що нерухомість не продається. Запевнивши потерпілих у відсутності будь-яких фінансових ризиків, шахрай отримав від них 2 млн грн. для нібито проведення процедури купівлі зазначеного будинку, проте гроші привласнив та використав на власні потреби.

На даний час засуджений перебуває під вартою та очікує набрання вироком законної сили.


Во Львове мужчину приговорили к 9 годам тюрьмы за махинации с недвижимостью. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

При участии Червоноградской местной прокуратуры, 33-летнему местному жителю Сыховский районный суд Львова вынес приговор - 9 лет лишения свободы с конфискацией всего принадлежащего ему имущества.

Мужчину признали виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.4 ст.190 УК Украины (мошенничество, совершенное в особо крупных размерах). Войдя в доверие граждан, злоумышленник предлагал приобрести дом в Червонограде, при этом достоверно знал, что недвижимость не продается. Заверив пострадавших в отсутствии каких-либо финансовых рисков, мошенник получил от них 2 млн грн. для якобы проведения процедуры покупки указанного дома, однако деньги присвоил и использовал на собственные нужды.

В настоящее время осужденный находится под стражей и ожидает вступления приговора в законную силу.

comments powered by Disqus