STATUS QUO

У Львові пограбували пораненого бійця АТО

У Львові, під час ремонту, робочі пограбували квартиру пораненого в зоні АТО військового Володимира Вінярського. Про це повідомляє "Високий замок". 

Так, квадратні метри Вінярському подарувала держава, а майстрів для монтажних робіт шукали волонтери. Ремонтники вже місяць працювали в приміщенні. І у вівторок вранці побачили, що пропала газова колонка і їх електричні інструменти, потягли навіть дві пачки з шурупами.

"Було два перфоратори, шуруповерт і болгарка. Все до електрики: розетки, пакети, дріт. Все позабирали. Інструменти малярні були в пакеті — теж забрали", — розповів майстер Андрій Гарасим.

Про прикрий випадок майстра повідомили в поліцію і написали заяву. Слідчі ще повинні обробити відео з камер спостереження.

Відзначимо, військовий Володимир Винярский в червні 2014 року отримав кульове поранення на Луганщині. З тих пір пересувається на візку. Облаштувати квартиру йому допомагають волонтери організації "Стройбат".


Во Львове, во время ремонта, рабочие ограбили квартиру раненого в зоне АТО военного Владимира Винярского. Об этом сообщает "Высокий замок". 

Так, квадратные метры Винярской подарила государство, а мастеров для монтажных работ искали волонтеры. Ремонтники уже месяц работали в помещении. И во вторник утром увидели, что пропала газовая колонка и их электрические инструменты, утащили даже две пачки с шурупами.

"Было два перфоратора, шуруповерт и болгарка. Все к электричеству: розетки, пакеты, проволока. Все взяли. Инструменты малярные были в пакете - тоже забрали", - рассказал мастер Андрей Герасим.

О досадном случае мастера сообщили в полицию и написали заявление. Следователи еще должны обработать видео с камер наблюдения.

Отметим, военный Владимир Винярский в июне 2014 года получил пулевое ранение на Луганщине. С тех пор передвигается на коляске. Обустроить квартиру ему помогают волонтеры организации "Стройбат".

comments powered by Disqus