STATUS QUO

В обласну програму підтримки учасників АТО внесені зміни

У Комплексній програмі соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018–2020 роки є три нові позиції. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

За словами голови облради Олександра Ганущина, новими є три позиції:

  • прирівняння до осіб, котрі отримують виплати, поранених добровольців після мобілізації;
  • виділення коштів на санаторно-курортне лікування і сімейний відпочинок цих категорій громадян із розрахунку 400 грн. на людину в день;
  • визначення категорії – внутрішньо переміщені учасники АТО (для виплати їм матеріальних допомог).

"Крім того, запроваджуємо реальний механізм придбання квартир для учасників АТО на умовах співфінансування. Ми починаємо цей процес. Він, звичайно, не охопить усіх, але сподіваємося, що і держава до цього долучиться. Також виділяємо кошти на проектно-кошторисну документацію для квартальних забудов проживання учасників АТО, а в програму "Власний дім", яка передбачає фінансування кредитів на житло в сільській місцевості, вносимо категорію учасників АТО", - сказав голова обради.


В Комплексной программе социальной поддержки в Львовской области участников АТО и их семей, бойцов-добровольцев АТО, а также семей Героев Небесной Сотни на 2018-2020 годы есть три новые позиции. Об этом сообщает пресс-служба Львовского областного совета.

По словам председателя облсовета Александра Ганущина, новыми являются три позиции:

приравнивание к лицам, которые получают выплаты, раненых добровольцев после мобилизации;

выделение средств на санаторно-курортное лечение и семейный отдых этих категорий граждан из расчета 400 грн. на человека в день;

определение категории - внутренне перемещенные участники АТО (для выплаты им материальной помощи).

"Кроме того, вводим реальный механизм приобретения квартир для участников АТО на условиях софинансирования. Мы начинаем этот процесс. Он, конечно, не охватит всех, но надеемся, что и государство к этому присоединится. Также выделяем средства на проектно-сметную документацию для квартальных застроек проживание участников АТО, а в программу "Собственный дом", которая предусматривает финансирование кредитов на жилье в сельской местности, вносим категорию участников АТО", - сказал глава облсовета.

comments powered by Disqus