STATUS QUO

Львів'яни здиввані несподіваним перенесенням зупинки транспорту

Зупинка транспорту з вулиці Куліша переїхала на вулицю Данилишина. Про це повідомляє ГО "Зручне місто", зазначаючи, що таким чином підставили пасажирів. 

"Зупинка з вулиці Куліша переїхала на Данилишина, куди не їздить жоден маршрут. Геніально! Підставили пасажирів, а також водіїв, які тепер вимушено порушують. Навряд перевізники погодяться їхати по Данилишина і пропускати людну зупинку біля Магнуса. Та й пасажирам розриватися між 2 зупинками аж ніяк не вигідно. Хто ухвалив це рішення?", - питають у ГО "Зручне місто".

У мережі активно обговорюють плюси і мінуси такого перенесення.


Остановка транспорта с улицы Кулиша переехала на улицу Данилишина. Об этом сообщает ОО "Удобный город", отмечая, что таким образом подставили пассажиров. 

"Остановка с улицы Кулиша переехала на Данилишина, куда не ездит ни один маршрут. Гениально! Подставили пассажиров, а также водителей, которые теперь вынуждены нарушать. Вряд ли перевозчики согласятся ехать по Данилишина и пропускать оживленную остановку у Магнуса. Да и пассажирам разрываться между 2 остановками никак не выгодно. Кто принял это решение?", - спрашивают в ОО "Удобный город".

В сети активно обсуждают плюсы и минусы такого переноса.

comments powered by Disqus