Борислав, дорога, протест, акцияУ Бориславі мешканці на чотири години перекрили дорогу у зв’язку з незадовільним станом дорожнього покриття. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

6 жовтня з 09:45 у м. Борислав, на вул. Степана Бандери, 98, 35-40 чоловік обмежили рух автотранспорту, шляхом безперервного руху по пішохідному переході. Люди протестували проти незадовільного стану дорожнього покриття на даній ділянці дороги.

Транспорт пропускали кожні 30 хвилин. 6 жовтня о 13:45 у м. Бориславі по вул. Степана Бандери рух автотранспорту відновлено повністю.


В Бориславе жители на 4 часа перекрыли дорогу в связи с неудовлетворительным состоянием дорожного покрытия. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

6 октября с 9:45 в г. Борислав, на ул. Степана Бандеры, 98, 35-40 человек ограничили движение автотранспорта, путем непрерывного движения по пешеходному переходу. Люди протестовали против неудовлетворительного состояния дорожного покрытия на данном участке дороги.

Транспорт пропускали каждые 30 минут. 6 октября в 13:45 в г. Бориславе по ул. Степана Бандеры движение автотранспорта восстановлено полностью.