STATUS QUO

Президент Порошенко проїхався львівським електробусом (фото)

Делегація на чолі з Президентом проїхалась львівським електробусом. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

В межах робочого візиту Президента України Петра Порошенка у Львові відбулась низка подій. Зокрема, після зустрічі з громадою та журналістами в Медичному університеті Президент Петро Порошенко, голова ЛОДА Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий та інші члени делегації проїхались в електробусі у напрямку центру міста. Присутній був також голова Правління ПАТ "Концерн-Електрон" Юрій Бубес. Він розповів про усі переваги електробуса перед іншими видами громадського транспорту.

Нагадаємо, електробус знаходиться на балансі ЛКП "Львівелектротранс". Електробус моделі Е191 прийнято в експлуатацію 23.08.2016 року. Вартість – 8 997 000 грн. Зазвичай курсує на тролейбусному маршруті №9: Університет – Аеропор, щодня з 06.10 до 20.00 на одному заряді.

Як повідомили в ЛКП "Львівелектротранс", на одному заряді електробус по місту може проїхати 160 км. Заряджається до повної батареї 8 годин. Виробник - Львівський завод "Електрон".

"Це єдиний електробус, який їздить в Україні. Їздить у пробному режимі", - повідомили в ЛКП "Львівелектротранс". Електробус споживає при зарядці – 32 кВАТ/год, відтак 1 км коштує 4,25 грн.


Делегация во главе с Президентом проехалась на львовском электробусе. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В рамках рабочего визита Президента Украины Петра Порошенко во Львове состоялся ряд событий. В частности, после встречи с общественностью и журналистами в Медицинском университете Президент Петр Порошенко, председатель ЛОГА Олег Синютка, председатель ЛОС Александр Ганущин, городской голова Львова Андрей Садовый и другие члены делегации проехались в электробусе в направлении центра города. Присутствовал также председатель Правления ПАО "Концерн-Электрон" Юрий Бубес. Он рассказал обо всех преимуществах электробуса перед другими видами общественного транспорта.

Напомним, электробус находится на балансе ЛКП "Львовэлектротранс". Электробус модели Е191 принято в эксплуатацию 23.08.2016 года. Стоимость - 8997000 грн. Обычно курсирует на троллейбусном маршруте №9 Университет - аэропорт, ежедневно с 06.10 до 20.00 на одном заряде.

Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", на одном заряде электробус по городу может проехать 160 км. Заряжается до полной батареи 8:00. Производитель - Львовский завод "Электрон".

"Это единственный электробус, который ездит в Украине. Ездит в пробном режиме", - сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс". Электробус потребляет при зарядке - 32 кВат/ч, поэтому 1 км стоит 4,25 грн.

comments powered by Disqus