STATUS QUO

Львівські зупинки транспорту облаштують Wi-Fi та підсвіткою

У "Розумному мікрорайоні" на зупинці нового типу з підсвіткою та підключенням до Wi-Fi встановлять світлодіодний екран. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про надання дочірньому підприємству "БігБорд" дозволів на розміщення "сіті-лайтів" на вул. Личаківській, 113; вул. Науковій, 7-А; вул. Науковій, 29; вул. Науковій, 35-А та вул. Науковій, 51.

"Вздовж по вул. Науковій будуть встановлені зупинки нового типу: 5-метрові, з підсвіткою та підключенням до Wi-Fi. Такі зупинки будуть встановлені у межах реалізації проекту "Розумний мікрорайон". На одній з цих зупинок вперше буде розміщено світлодіодний екран. Ми спробуємо і подивимось, як цей екран працюватиме, а пізніше, можливо, такі встановимо й на інших зупинках. Ці зупинки облаштовують на кошти інвестора, відповідно з міського бюджету коштів не витрачається", - зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

"Якщо Львів і надалі показуватиме динаміку розвитку, то компанія готова і більше вкладати коштів у місто", - додав міський голова Львова Андрій Садовий.


В "Умном микрорайоне" на остановке нового типа с подсветкой и подключением к Wi-Fi установят светодиодный экран. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 6 декабря, на заседании исполнительного комитета приняли решение о предоставлении дочернему предприятию "БигБорд" разрешений на размещение "сити-лайтов" на ул. Лычаковской, 113; ул. Научной, 7-А; ул. Научной, 29; ул. Научной, 35-А и ул. Научной, 51.

"Вдоль ул. Научной будут установлены остановки нового типа: 5-метровые, с подсветкой и подключением к Wi-Fi. Такие остановки будут установлены в рамках реализации проекта "Умный микрорайон". На одной из этих остановок впервые будет размещено светодиодный экран. Мы попробуем и посмотрим, как этот экран будет работать, а позже, возможно, такие установим и на других остановках. Эти остановки обустраивают на средства инвестора, соответственно из городского бюджета средства не расходуется", - отметила директор департамента экономического развития Ирина Кулинич.

"Если Львов и в дальнейшем будет показывать динамику развития, то компания готова и больше вкладывать средств в город", - добавил мэр Львова Андрей Садовой.

comments powered by Disqus