STATUS QUO

На території парку "Високий замок" побудують Меморіал Небесної сотні

На початку 2018 року буде створено робочу групу та розпочнеться реалізація проекту по Меморіалу Небесної Сотні на території парку "Високий замок". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міська рада працює над реалізацію проекту по облаштуванню Меморіалу Небесної Сотні. Станом на сьогодні на завершальній стадії є детальний план території парку "Високий Замок", так як Меморіал буде розташований на його території. Опісля погодження і затвердження детального плану буде створено робочу групу, яка розпочне працювати над проектом. Про це повідомив начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський.

"Було проведено три конкурси: перший - на ідею пам’ятника; другий конкурс був провалений, оскільки були недостойні роботи (журі одноголосно прийняло рішення скасувати цей конкурс, у тому числі в журі був представник родини Небесної Сотні); третій конкурс був проведений і схвалений. Вже було проведено урочисте нагородження призерів. Місце Меморіалу Небесної Сотні було вибрано і узгоджено на зустрічі з родинами Небесної Сотні та голови ЛОДА Олега Синютки. На сьогоднішній день на завершальній стадії є й очікує громадських слухань детальний план території Високого Замку, на межі якого попадає розташування Меморіалу. Відповідно, після затвердження плану на сесії міської ради, ми зможемо відвести землі під цей Меморіал для ЛКП "Зелений Львів", - зазначив він.

Нагадаємо, йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вул. Кривоноса ("Губернаторські вали") у Львові.


В начале 2018 года будет создана рабочая группа и начнется реализация проекта по строительству Мемориала Небесной Сотни на территории парка "Высокий замок". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львовский городской совет работает над реализацию проекта по обустройству Мемориала Небесной Сотни. По состоянию на сегодня на завершающей стадии является детальный план территории парка "Высокий Замок", так как Мемориал будет расположен на его территории. После согласования и утверждения детального плана будет создана рабочая группа, которая начнет работать над проектом. Об этом сообщил начальник управления архитектуры и урбанистики Львовского городского совета Юлиан Чаплинский.

"Было проведено три конкурса: первый - на идею памятника, второй конкурс был провален, поскольку были недостойны работы (жюри единогласно приняло решение отменить этот конкурс, в том числе в жюри был представитель семьи Небесной Сотни), третий конкурс был проведен и одобрен. Уже было проведено торжественное награждение призеров. Место Мемориала Небесной Сотни было выбрано и согласовано на встрече с семьями Небесной Сотни и председателя ЛОГА Олега Синютки. На сегодняшний день на завершающей стадии и ожидает общественных слушаний детальный план территории Высокого Замка, на границе которого попадает расположение Мемориала. Соответственно, после утверждения плана на сессии городского совета, мы сможем отвести земли под этот Мемориал для ЛКП "Зеленый Львов", - отметил он.

Напомним, речь идет о создании общественного пространства с мемориализации событий Революции Достоинства на территории ул. Кривоноса ("Губернаторские валы") в Львове.

comments powered by Disqus